Ak Partili Başkan Adaylarından birlik mesajı

Ak Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu'nun düzenlediği yemekte bir araya gelen Ak Parti’nin Of Belediye Başkan Aday Adayları, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

 Ak Partili Başkan Adaylarından birlik mesajı

Ak Parti’nin Of Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu’nun düzenlediği yemekte buluştu.

 

Of Belediyesi Sahil Tesislerinde düzenlenen yemeğe Başkan Terzioğlu’nun yanı sıra Of Belediye Başkanı Murat Saral, Başkan Adayları Ahmet Saral, Şerafettin Öztel, Güngör Saral, Ömer Lütfü Saral, Salim Salih Sarıalioğlu ve Mustafa Saral, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile Parti Yönetimi katıldı.

 

Yemekte konuşan Başkan Terzioğlu; “Ak Partimize yakışır bir seçim atmosferi yaşamaktayız. Birlik ve beraberlik içerisinde sürdürdüğümüz bu yarışı inşallah adayımız belli olduktan sonra da devam ettireceğiz. İki adayımız Faruk Öztürk ve Yılmaz Can mazeretleri nedeniyle yemeğe katılamadılar. Ben bu süreçte partimize yakışır bir süreç yaşadıkları için tüm aday adayı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Aday adayları da yaptıkları kısa konuşmalarla duygu ve düşüncelerini paylaşarak birlikteliğin bozulmayacağını ve partinin adaylarını açıklamasının ardından da aynı duygu ve düşüncelerle çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ettiler.

 

Basın mensuplarının da katıldığı yemekte Başkan Terzioğlu ve aday adayları basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ SARAL
ALİ SARAL - 8 yıl Önce

ADAY BELLİ ....... MURAT SARAL..

Vatandaş
Vatandaş - 8 yıl Önce

Bu birliktelik gerçekten gurur verici. Ve bu birlikteliğin
Murat Saral ın adaylığı ilan edildiği günden itibaren dahada sıkı bir şekilde devam edeceğine inancım tamdır. Bu gün burada ki her aday Murat Saral ın adaylığına zaten kesin gözüyle bakarken bu birlik mesajı vermeleri onurlu bir davranış.

Oflu resul
Oflu resul - 8 yıl Önce

Çok güzel bir tablo of için aday belli gibi inşallah mevcut başkan murat saral bir dönem daha devam eder yakışır ona diğer adaylarada başarılar dilerim

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz - 8 yıl Önce

Sessizce geliyor. Allah'ın izni ile GÜNGÖR SARAL

a.y
a.y - 8 yıl Önce

aday belli saral

DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 8 yıl Önce

İLÇEMİZDEKİ TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA BOL ŞANŞLAR.

YASIN AYYILDIZ
YASIN AYYILDIZ - 8 yıl Önce

Başkanımız Hakan TERZİOGLU'na birlik ve beraberlik yemeği icin teşekkürlerimi sunarım.Of icin yeniden MURAT SARAL'la dewam edilmesini diliyorum.

hasan öztürk
hasan öztürk - 8 yıl Önce

gecen ankaradan aradılar adayın kim diye sordular adayım güngör saral dedim neden sordular bu of a eğitimcii biri lazım dedim,içten biri, samimi,dürüst.... hakkında hayırlısı olsun dualarımız onunla...


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21