Ak Parti’den Müdür Osmanoğlu’na ziyaret

Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ŞÖ Ali Bulut İlkokulu Müdürü Yaşar Osmanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti’den Müdür Osmanoğlu’na ziyaret

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kısa bir süre önce Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Müdürlüğüne atanan Yaşar Osmanoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar’ın da hazır bulunduğu ziyarette Müdür Osmanoğlu ve Başkan Yaşar’dan okul hakkında bilgiler alan Başkan Terzioğlu; “Of’umuz her alanda olduğu gibi özellikle eğitimde de bir adım önde olması için yoğun çaba harcıyoruz. Tüm okullarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Girişimlerimizle sorunları çözmeye çalışıyoruz. Eğitimde başarımızın artması için yapılabilecek ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

 

Okulun konferans salonuna ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Yaşar; “Okulumuzdaki veli toplantılarımızı koridorlarda yapmak zorunda kalıyoruz. Sosyal etkinliklerimizi salonumuz olmadığı için yapamıyoruz. Bu sorunumuzun giderilebilmesi için çalışma başlattık. İnşallah velilerimiz, işadamlarımız ve sizlerin destekleriyle bu sorunu çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Osmanoğlu ve Başkan Yaşar, ziyaretleri nedeniyle Başkan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21