Ak Parti’den Meclis Üyelerine mülakat

Of Belediyesi Meclis Üyeliği için Ak Parti’den başvuru yapan adaylar, parti teşkilatı tarafından mülakata tabi tutuluyor.

Ak Parti’den Meclis Üyelerine mülakat

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Of Belediyesi Meclis Üyeliği için Ak Parti’den başvuru yapan adaylar, parti yürütme kurulu üyelerinin oluşturduğu komisyon tarafından mülakata tabi tutuluyor.

 

Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Erkan Öztürk Başkanlığında Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, Teşkilat Başkanı Vahap Öztel ve Yürütme Kurulu Üyelerinden oluşan komisyon, meclis üyeliği için başvuru yapan 49 aday adayı toplantıya çağırdı.

 

Bazı aday adaylarının katılmadığı mülakatta adaylarla birebir görüşen komisyon üyeleri, adaylara neden aday oldukları ve Of için neler yapmayı planladıkları konularındaki düşüncelerini sordular.

 

Mülakata ilişkin Of Havadis’e konuşan İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, çok sayıda aday adayının başvuru yapması nedeniyle parti teşkilatının aday adayları ile bir araya gelerek fikir ve düşüncelerini paylaştıklarını ifade etti. Of İlçe Teşkilatının ilk defa böyle bir uygulama yaptığını ifade eden Terzioğlu; “Toplantılar teşkilat üyelerimiz için önemli bir gösterge olacak. İnşallah Of’umuz için başarılı çalışmalar yapacak bir meclis oluşturacağız” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 8 yıl Önce

Çok Üst Düzey Kaç Tanesi Siyasetin S'sini Biliyor da Bir de Aday Olanları Mülakata Tabii Tutuyor.. Aday adayı Olanlar da Kendileri Gibi Başbakan ve Partinin Üst Düzey Yöneticilerinin Kullandığı Cümleleri Kullanıp Siyaset Yapan İnsanlar .. " Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar "

dursunali yüce
dursunali yüce - 8 yıl Önce

ak parti of yöneticilerinin kaçı üniversite mezunudur?
kaçı yabancı dil bilmektedir?
bu mülakatın mantığı nedir ego tatmin etmekmidir?
bu büyük yöneticiler of için neler yapmışlardır?
yazık çoluk çocuk dolmuş teşkilata hiçbir ağır adam iş yapacak hizmet görecek iş yapacak kimse yok yazık çok yazık !

mehmet kurt
mehmet kurt - 8 yıl Önce

hey gidi dursun yüksel senin gibi usta bir siyasetçiyi sorgulayanlara bak...kim kimi mülakat ediyor be .........ne günlere geldik....

Bora Akyüzlü
Bora Akyüzlü - 8 yıl Önce

Acaba mehmet kurt yazdıklarımızı anladımı ? Ayrıca il genel meclisi üyesi olanlar Of'a ne kattılar.. Usta siyasetciler diyorsun ya gülüyorum :)

ömür
ömür - 8 yıl Önce

dursun ali yuce sen ne ayaksın bılıp bılmeden sıyaset yapan sensın sıyasetınde bı kuralı vardır sen mho lısın eyvallah ama dıl uzattıgın adamlara da dıkkat et senın gıbı ınsanlara ak partıyı yedırmeyız kı sadece sana degıl dıger senın gıbı dusunenlerede yedırmeyız anladın mı

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 8 yıl Önce

Yemek AKP'lilere Özgü Bir Hareket ve Yaşam Biçimidir.. Hırsızlık,Rüşvet,Talan,Adam Kayırma,Devlet Arazisini Kendi Çevresinde ki İnşaat Firmalarına Peşkeş Çekmek,Olmayan İmar Durumunu Başbakan Onayı İle İmara Açmak Böyle Bir Sürü Madde Sayabiliriz.. Bu Ülkede Sizin Gibi Yiyen Yok Olmayacakta... " Yiyin Efendiler Yiyin Bu İştah Veren Sofra Sizin Doyuncaya,Tıksırıncaya,Patlayıncaya Kadar Yiyin..Çok Açsınız Efendiler Suratınızdan Bellidir !!!! "

sakinol
sakinol - 8 yıl Önce

ben bu karede karı paarsı yiyeni de biliyorum oldu..cıkr ugruna herkes akp sevdası numara rantttt herşey

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21