Ak Parti’den Kıyıder’e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever ve yönetim kurulu üyeleri Kıyıboyu Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Ak Parti’den Kıyıder’e Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever ve yönetim kurulu üyeleri  Kıyıboyu Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.


Sivil toplum kuruluşları toplumsal alanlarda buluşma kaynaşma ve dayanışma noktaları, sosyal projeler üretme adına her gecen gün sayısı artan ve hemşerileri bir araya getiren kurumlar haline geldiler.


Kısa bir süre önce Kurulan Of Kıyıder,  yaptığı paneller ile  kendinden söz ettirmeye başladı. Merkezi Güngören Çamlıkahve’ de bulunan derneğe, geçtiğimiz günlerde Ak Parti heyeti hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Ak Parti Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever , yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları ile Kıyıder 'i ziyaret ettiler.


Evet ve Hayır’ı Anlattılar

Yaklaşan Referandum öncesi  dernek üyeleri ile sohbet ederek EVET ile HAYIR’ ı anlattılar. Bu günlerde içerde ve dışarda yaşanan olayların nedenlerini  ve kimlerin ne korkuları olduğunu anlatarak dernek üyelerini bilgilendirdiler.


Dernek Başkanı Hasan Kolenoğlu misafirlere açılış konuşmasını yapmasının  ardından  Ak Parti İlçe Başkanı Ercüment  Sever ; “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Allah birlikteliğimizi daim eylesin. Böyle güzel mekanı  insanların hizmetine sunan gönüllü yöneticilere de teşekkür ediyorum. Bizlerin de sizlerle buluşmamıza  vesile oldular. Bu sıcak karşılamanız bizleri de mutlu etmiştir” ifadelerinde bulundu.


Onların engellemeleri bizleri yıldıramaz

İstanbul Millet Vekili Tülay Kaynarca ise;  “Bizim bir arada huzur içinde yaşamamızı istemedikleri için bu çirkeflikleri yaparak engellemeye çalışıyorlar. Biliyorlar ki Türkiye büyüyor,  güçleniyor.  Onların engellemeleri bizleri yıldıramaz.  Sizlerin de iyi düşünmenizi istiyorum.Burada söz konusu bugün değil yarının Türkiye’sidir onun için sizleri Evet demeye davet ediyoruz” dedi.

Haber- Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21