AK Parti’den kaymakamlık ve kurumlara ziyaret

AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve yöneticiler Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve kurumları ziyaret ettiler.

AK Parti’den kaymakamlık ve kurumlara ziyaret

AK Parti Of İlçe yönetimi Of Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Of Müftülüğü, Of Ziraat Odası ve Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Başkan Ahmet Çapoğlu başkanlığında Kadın Kolları Başkan Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkanı Resul Çan ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaret programında Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek makamında ziyaret edildi.

Kaymakam Çiçek ile bir süre sohbet eden Başkan Çapoğlu ve beraberindekiler, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nu ziyaret ettiler.

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete şube müdürleri Osman İşçi ve Hasan Tekke de katıldı.

Of Müftülüğü’nü ziyaret eden Başkan Çapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Müftü Hüseyin İspiroğlu ile bir süre sohbet ettiler.

Müftülük ziyaretinin ardından Of Ziraat Odası’nı ziyaret eden Başkan Çapoğlu ve beraberindekiler, Başkan Berkant Saral tarafından ağırlandılar.

AK Parti Of İlçe Yönetiminin son ziyaret durağı Of Jandarma Komutanlığı oldu. Jandarma komutanı Burak Çelik’i makamında ziyaret eden Başkan Çapoğlu ve beraberindekiler, Komutan Çelik2e yeni hizmet binalarının hayırlı olması dileklerini de ilettiler.

Pandemi nedeniyle ziyaret programlarını sınırlı olarak gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Çapoğlu; “Kaymakamımız Sayın Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunduk. Ardından bazı kurumlarımızı ziyaret ettik. Milli Eğitim müdürümüz Sayın İdris Kabahasanoğlu’nu, İlçe Müftümüz Sayın Hüseyin İspiroğlu’nu, Ziraat Odası Başkanımız Sayın Berkant Saral’ı ve Jandarma Komutanımız Sayın Burak Çelik’i makamlarında ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunduk. İnşallah en kısa sürede bu pandemi sorununu aşarak eski günlerimize geri dönmeyi arzuluyoruz. Ziyaretlerimizi, çalışmalarımızı daha geniş çerçevede devam ettirmeyi umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21