Ak Parti’den dev iftar buluşması

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği, Ak Parti Of İlçe Teşkilatının kuruluşundan bugüne kadar hizmet veren partililer ile il yönetimini buluşturdu.

Ak Parti’den dev iftar buluşması
HABERİN GALERİSİ
Ak Parti Of Vefa İftarı

Ak Parti Of Vefa İftarı

Bu yıl Ramazan ayına özel bir program düzenleyen Ak Parti Of İlçe Başkanlığı, Of’un belde ve köylerinde iftar programları düzenleyerek vatandaşlarla birlikte iftar sofralarında buluştu.

 

Teşkilat bir başka ilke daha imza atarak bu yıl ilk defa düzenlenen İftar programı ile partinin kuruluşundan bugüne kadar partiye hizmet vermiş olan kurucuları, eski başkanı, eski yöneticileri ve eski teşkilat mensuplarıyla birlikte oruç açtılar.

 

Of Belediyesi Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen programa Ak Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Of İlçe Kurucu Başkanı Fazlı Çapoğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Belde Belediye Başkanları, İl ve İlçe Yönetim kurulu Üyeleri ile partide görev almış eski v yeni yöneticiler ile partililer katıldı.

 

Yemekte konuşan Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, “Bu yıl iftar programlarımızı belde ve köylerimizde yapmaktayız. Vatandaşlarımızla birlikte iftar sofralarında buluşmanın hazzını yaşıyoruz. Bugün de böyle bir organizasyonla partimize gönül vermiş dostlarımızla bir arada olmak istedik. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar partimize emek vermiş değerli ağabeylerimizi bir arada görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Birliğimizin ve beraberliğimizin güzel bir göstergesi olmuştur. İftar yemeğimize katılan sevgili il başkanıma, il yönetimine, ilçe yönetimine, belediye başkanlarıma, eski başkan ve yöneticilerimize ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kurucu
Kurucu - 9 yıl Önce

Ben akpartnin kurucularından ist oturuyorum ilçe başkani beni arayarak bu programa davet etti gelmek isterdim ama musait değildim tebrik ediyorum .Allah razi olsun çalışmalarınızda başarılar diliyorum Başkanım tebrik.

OF.
OF. - 9 yıl Önce

RAMAZANDA HEP YEMEK BAŞKA HİÇ BİR ŞEY YOK.BİRDE FAKİRLERE İFTAR YEMEĞİ VERİDİ DEYİN DA OLMAZMI SADECE BU PARTİ DEĞİL HEPSİ AYNI.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21