Ak Parti’den Cumhurbaşkanlığı için yoğun mesai

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı, 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine yoğun bir tempoda çalışıyor.

Ak Parti’den Cumhurbaşkanlığı için yoğun mesai

10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine kısa bir süre kala Ak Parti Of İlçe Teşkilatı çalışmalarını hızlandırdı.

 

İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye meclis Üyeleri, Teşkilat Üyeleri ve partililerle birlikte Of ilçe merkezi ve mahallelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için oy istediler.

 

İlk defa halkın oyu ile yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi için adaylığını açıklayan Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığına rekor bir oyla seçmek için çalıştıklarını belirten İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Türkiye’ye çağ atlatan liderimizin Cumhurbaşkanı olması için tüm gücümüzle sahadayız. İnşallah 10 Ağustos’ta rekor bir oy alarak Başbakanımıza son görevimizi yapacağız. Of halkımızdan rekor bir destek bekliyorum. İnşallah 10 Ağustos 2014 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihine geçecektir. 11 Ağustos’a yep yeni bir Türkiye ile merhaba diyeceğiz. Tüm hemşerilerimizi sağlıklı ve aklıselim düşünmeye davet ediyorum. 10 yılda yapılanlar ortada.  Kur’an eğitimi yasak olan, başörtüsü yasak olan, üniversite kapılarında ayrımcılığın yapıldığı bir ülkeden hamdolsun bugün geldiğimiz durumu hepiniz biliyorsunuz. Bu kazanımların devamı için tüm hemşerilerimden parti ayrımı yapmaksızın destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Erdoğan’ın girdiği bütün seçimlerde gittikçe artan bir oy oranı ile sürekli zafer kazandığını belirten Başkan Sarıalioğlu; “Halkımızın gönlünde büyük bir taht kuran, bir zamanlar "Muhtar bile olamaz" dedikleri Recep Tayyip Erdoğan’ı, halkımız Türkiye Cumhuriyetinin en yüksek makamına taşıyacaktır. Recep Tayyip Erdoğan’a yıllardır eksilmeyen tam tersine gittikçe büyüyen bu sevgi selinin sebebi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı olumlu ve hayırlı faaliyetleri ile başlamıştı. Tayyip Erdoğan; halkın bu sevgisini gördüğü için, okuduğu şiir yüzünden mahkûm olup cezaevine giderken şu cümleleri kullanmıştı; "Bu şarkı burada bitmez." Şarkı gerçekten de bitmedi. Cezaevinden Başbakanlık makamına, oradan da Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanlığına uzanacaktır. Başbakan olarak görev yaptığı 12 yıl boyunca içeride ve dışarıda yine çok hayırlı icraatlar ve hizmetler birbirini takip etti. Şimdi de tüm hemşerilerimizin kendisine destek vereceğine inanıyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21