Ak Parti’den Bölümlü, Gürpınar ve Kıyıcık ziyaretleri

Yönetim Kurulunu oluşturduktan sonra ziyaret programlarına başlayan Başkan Terzioğlu ve yönetimi, belde ve kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Parti’den Bölümlü, Gürpınar ve Kıyıcık ziyaretleri
banner71
Ak Parti Of İlçe teşkilat belde ve kurum ziyaretlerini sürdürüyor. Cumapazarı Beldesi’ne yapılan ilk ziyaretin ardından Bölümlü, Gürpınar ve Kıyıcık Beldeleri de ziyaret edildi.
 
Bölümlü Beldesi Ziyareti
Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan’ı makamımda ziyaret eden Başkan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Mercan ve Meclis Üyeleri ile sohbet etti.
 
Bölümlü Merkezi’ndeki kahvehaneleri de ziyaret eden Başkan Terzioğlu ve beraberindekiler, vatandaşlarla da çay içip sohbet ettiler.
 
Bölümlü Çay Fabrikasını da ziyaret eden Başkan Terzioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Müdür Bülent Delireisoğlu’ndan fabrika ve çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.
 
Gürpınar Beldesi ziyareti
Bölümlü ziyaretini tamamlayan Başkan Terzioğlu ve beraberindekiler Gürpınar Belediyesi’ni de ziyaret ettiler. Başkan Mehmet Öztürk’le sohbet eden başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Öztürk’ten belediye hizmetleri ve çalışmaları ile ilgili bilgiler aldılar.
 
Kıyıcık Beldesi ziyareti
Belde ziyaretleri kapsamında Kıyıcık Beldesi’ni de ziyaret eden Başkan Hakan Terzioğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hasan Çakır’ı da makamında ziyaret ettiler.
 
Ziyaretler sürecek
Ziyaretler ile ilgili Of Havadis’e açıklama yapan Başkan Terzioğlu, “Yönetim Kurulumuzu oluşturduktan sonra ziyaret programlarımıza başladık. Yoğun bir trafik oldu. Beldelerimizi ziyaret ettik. İlçedeki kamu kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Üniversitemizi, hastanemizi, çay fabrikalarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizle birlikte hem kurumlarımızı tanıma fırsatı bulduk hem de yönetim kurulu üyelerimizi tanıtma imkanı bulduk. Bize ziyarete gelen misafirlerimiz oldu. Siyaset Akademisi programımızı başlattık. Yoğun programlarımız nedeniyle ziyaret edemediğimiz yerler oldu. Özellikle de esnafımızı ziyaret edemedik. İnşallah en kısa sürede eksik ziyaretlerimizi de tamamlayacağız” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
YOLA DEVAM
YOLA DEVAM - 9 yıl Önce

İLÇE YÖNETİMİNİ TBRK EDİYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN .

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

siz var iken OF ve TÜRKİYE kimseden korkmuyor sayın hakan bey hiç BOS durmuyor bizim hedefimiz var durmak yok yola sonuna kadar DEVAM...yol hiç bitmez BİTMEYECEKDIR...

ofli
ofli - 9 yıl Önce

ak partililik bu calışmak calışmak calışmak ve yine calışmak yönetim olarak aranan kan bulundu sizleri teprik ediyorum başarıların devamını diliyorum allah nazardan saklasın saygılar sunuyorum

fatih seyhan
fatih seyhan - 9 yıl Önce

son yıllarda ülkemizin her yerinde şov var normaldır her partinin devri vardır yarın diğerleri gelince şu an şov yapanlar köşesine cekileceklerdir elbet ben akp kurulduğu andan itibaren ailecek oy verdim her yerde savundum taki gercekleri görene tek ülkemiz 81 vilayetinde üvey evlat muamelesi gören tek memleket trabzondur ama akp lilere sorsan cumhuriyet tarihinde almadığı hizmeti almışdır diyecekler yahu devlet ne için var hizmet için ve şu ana tek almış olduğu hizmetlerin diğer vilayetlere karşı fazlalığı yokdur akp çöküşe giden yolu trabzonspordan geciyor gerek sayın başbakanın ve sözde of asıllı spor bakanının hırsızı ve şikeciyi koruma cabasına trabzonlu ve oflu hemşehrilerimin sus pus olmasını kabul edemiyorum particilik bu değil bu gün elimizden alınan kupa yarın bakalım elimizden başka neler alınacak bugün sesi cıkmayan yarın bağırması fayda etmeyecekdir

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21