Ak Parti'de Hakan Terzioğlu İlçe Başkanı

Ak Parti Of ilçe Başkanlığı'na Hakan Terzioğlu atandı.

Ak Parti'de Hakan Terzioğlu İlçe Başkanı
banner71
Ak Parti Of İlçe teşkilatından beklenen atama yapıldı.

24 Aralık'ta yapılması planlanan ancak Genel Merkez tarafından iptal edilen Of Kongresinin ardından Of ilçe Başkanlığı'na atama yapıldı.

24 Aralık'taki kongre öncesinde Genel Merkez tarafından aday gösterilen Hakan Terzioğlu, Genel Merkez tarafından bu sabah Of İlçe Başkanı olarak atandı.

Ünal Çelik ve Hakan terzioğlu aday olmuştu
Ak Parti Of İlçe Başkanlığı'nın 4.Olağan kongresi öncesinde Ünal Çelik adaylığını açıklayan ilk isim olmuştu.
Çelik'in ardından Hakan Terzioğlu da Genel Merkez'in isteği ile Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek Of İlçe Başkanlığı'na aday olmuştu.

Tek Liste şartı kongreyi erteletmişti
24 Aralık Cumartesi günü yapılması planlanan kongre, kongreye saatler kala 23 Aralık akşamında Genel Merkez tarafından iptal edilmişti.

Kongrenin akıbeti hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmazken sessiz bekleyiş bu sabah yapılan atama ile sona erdi.

Genel Merkez tarafından İl Başkanlığına gönderilen yazı ile Mehmet Hakan Terzioğlu'nun Of İlçe Başkanı olarak atandığı belirtildi.

Terzioğlu; "Of'u kucaklayan bir teşkilat olacağız"
Atanmasının ardından ilk açıklamasını Of Havadis'e yapan Terzioğlu, "Bu sabah İl Başkanımız tarafından İlçe Başkanı olarak atandığımız tarafımıza tevdi edildi. Of için, ilçemiz için hayırlı olsun. İlçemiz için güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Tüm Of'u kucaklayan bir yönetim oluşturarak Of'ta örnek bir teşkilat oluşturacağız" diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİR OFLU.
BİR OFLU. - 9 yıl Önce

GENEL MERKEZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE YAKIŞANI YAPTI.İŞTE ADALET İŞTE OF AFERİN.

nedim
nedim - 9 yıl Önce

of için hayırlı olsun hakan bey iyi bir kardeşimiz iyi bir şekilde ofu temsiledeceğine inbanıyorum hiç kimse kimseyi yadırgamadan birbir arkasına atmadan of için uğraşması lazım bundan sonra

Nurcan Hacıahmetoğlu
Nurcan Hacıahmetoğlu - 9 yıl Önce

Öncelikle Fazlı Çapoğlu ve ekibine ilçemize ve partimize yapmış oldukları hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz... Süreç bitmiştir... Zor ve meşekkatli bir göreve talip oldular..Kendilerine gösterilen teveccühe layık olmayı nasip etsin mevla..Hakan TERZİOĞLU şahsında oluşturacağı ekibe başarılar diliyorum.. Birlik ve beraberlik olgusu içinde ,, durmak yok yola devam... İlçemize ve partimize hayırlı olsun ...

mert alemdar
mert alemdar - 9 yıl Önce

Bir ak partili olarak bu durumu esefle kınıyorum mevcud başkan capoglu partiyi kendi malı gibi görmesi olayı bu noktaya getirdi. halef selef durumu yaratıldı. unutulmamalıdır ki eğer bir partide bu tür olaylar yaşanmaya başlandıysa sonuç hüsranın başlangğıçı olacaktır. yazık gerçekten yazık sadece acınacak bir durum ve bundan sonra ak partiye bakış acım tamamen degişecektir. 4 secimdir savundugum arkasında omaktan gurur duydugum bır dava da eger şahsi cıkarlar gözetiliyorsa artık ben tokummmm

ahmet mert
ahmet mert - 9 yıl Önce

Siyaset aynı zamanda bir taktik işidir. İyi taktiği olan başarılı olur. gerisi avucunu yalar. Genel merkez yönetimin yerine istediği kişiyi atar. Gelen kişi kendi yönetimini kurar ve yoluna devam eder. Diğer adaylarda sonraki kongreye kadar avucunu yalar. Ünala uzlaşma önerisi gitti bildiğim kadarıyla. Ama Ünal siyaset yapmayı zerre kadar bilmediği için bu uzlaşmaya yanaşmadı. Uzlaşma için fazlasıyla ağır şartlar ileri sürdü. Masrafları istedi, yönetimin yarısını istedi bunlar tamam. Ama birde belirli kişileri özellikle istemedi. İşte bu noktada adama hoops derler. Fazla ileri gitmeyeceksin. Karşı tarafın yönetime kimleri alacağına karar verecek kadar yiğitlik yapmayacaksın. Sonrasıda ortada. Baştada dediğim gibi Siyaset taktik işidir. beceremiyorsan yapmayacaksın.

ahmet mert
ahmet mert - 9 yıl Önce

şu masrafları isteme olayınada ben takıldım açıkçası. ne masraf yapmış ta ödeyememiş ki masraf talebinde bulundu.Bildiğim kadarıyla sadece yemek verdi adaylığını açıkladığı gün. onun haricinde masrafı varmıdır. Neyse varsa masrafları artık yönetimine almayı düşündüğü kişilerle paylaşarak öder sanırım. O kadarını yapacak tabiki yanındakileri. Yola hep beraber çıktınız madem paylaşmak esas olmalı.

Ahmet ALTUNBAŞ
Ahmet ALTUNBAŞ - 9 yıl Önce

Yapılan uygulama yorumsuz olarak yanlıştır.Of Ak Parti teşkilatı tabanın sesini dinlemeyerek;"ben ne dersem o olur" misali istediği kişiyi tepeden inme ilçe başkanı yapmıştır..Diğer aday bu makamı hak etmese bile seçim olmalıydı...Demek ki seçimi göze alamadılar ve atamayla bu işi bitirdiler...Her yanlışın bedeli vardır...Amaç eğer OF a hizmetse eğer,biraz hazmetmek lazım...OF' taki belediye başkanlarının soyadı SARAL olmalı yanlışı nasıl yanlışsa,bu atama yöntemi de yanlıştır...Umarız OFUMUZ için hayırlı olur...Darısı SAADET partisinin başına..:)

ademoglu
ademoglu - 9 yıl Önce

hatta cicekler bile akp binasına dogru yol alıyordur yaşasın demokrası yaşasın adalet


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21