Ak Parti’de Başkanlar EVET için yollarda

16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasa Değişikliği Halkoylaması çalışmaları kapsamında Ak Parti Of İlçe Teşkilatı mahalle mahalle halkı ziyaret ediyor.

Ak Parti’de Başkanlar EVET için yollarda

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasa Değişikliği Halkoylaması için siyasi partilerin çalışmaları sürüyor.

 

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak Of’un tüm halkına ulaşarak Evet çalışması yapıyor.

 

İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Parti Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri mahalle mahalle vatandaşları ziyaret ediyor.

 

Vatandaşların halkoylamasında “Evet” oyu kullanması için telkinde bulunan başkanlar, mahallelerde kahvehanelerde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet ediyor.

 

Hafta sonuna da dur durak bilmeyen Başkanlar Terzioüğlu ve Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Parti Yönetimiyle birlikte İkidere, Kazançlı, Gümüşören, Pınaraltı, Darılı ve Dereköy mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle buluştular.

 

Halkın kararını verdiğini belirten İlçe Başkanı Terzioğlu; “Halkımız bizden çok daha heyecanlı. Kararlarını net bir şekilde ifade ediyorlar. İnşallah 16 Nisan’da Of bir kez daha rekora koşarak sandıkları Evet oylarıyla patlatacaklar” ifadelerini kullandı.

 

Halkın istikrar için Evet’te karar kıldığını ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Ziyaretlerimizde yaş ortalaması yüksek olan vatandaşlarımız, geçmişten günümüze yaşanan değişim ve sağlanan istikrarın devamı için, verilecek en doğru kararın 'EVET' olduğunu bizlere bir kez daha gösterdiler. Kendilerine Cumhurbaşkanımıza ve bizlere verdikleri destek için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 5 yıl Önce

ALLAHIN İZNİ İLE TÜRKİYEDE EVET ÇIKACAK HİÇ BİR ŞÜPHE YOKTUR ALLAHIN İZNİ İLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21