Ak Parti’de 7. Aday Adayı Şerafettin Öztel

30 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Of Belediye Başkanlığı için Ak Parti Of İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu yapan 7.isim Şerafettin Öztel oldu.

Ak Parti’de 7. Aday Adayı Şerafettin Öztel

Başvuru dosyasını İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu’na sunan Öztel yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

Biz, “Biz” diyorum çünkü Of’ a yapılacak tüm hizmetleri beraber yürüteceğiz.

Of’ u yaşanabilir, Karadeniz’in incisi, markası yapmak istiyoruz. Yani her Oflunun “işte benim yaşadığım ilçe budur” diyebileceği ve övünebileceği bir ilçe yapmak istiyoruz.

Tüm köy, mahalle, cadde ve sokaklardan başlamak üzere yerinde ve mahallinde yapılacak tespitlerle ilgili herkesin görüşü de alınarak hazırlayacağımız projeleri öncelik sırasına göre hayata geçireceğiz.

 

Bu projeleri; büyük şehir, bilim kuruluşları, bakanlık yetkilileri ve sivil toplum kuruluşlarımızın da görüşlerini alarak hayata geçireceğiz. Kısacası; ilçemizi, eğitimle, sağlık hizmetleriyle, ulaşımıyla, alt ve üst yapısıyla, sosyal tesisleriyle, kültürel yapısıyla gelecek kuşakların da övünebileceği bir ilçe haline getirmek istiyoruz.

 

Biz aslında çok şanslı bir ilçeyiz. Çünkü Adalet ve Kalkınma Partisi ve bu partimizin, her yönüyle kendini dünyaya kabul ettirmiş bir lideri, genel başkanımız ve başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan var. Yine çok şanslıyız çünkü Of’umuzun yetiştirdiği ve çok başarılı olmuş Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar var. Ayrıca Of ya da Of kökenli birçok değerli milletvekilimiz, bilim adamlarımız ve iş adamlarımız var. Onların da görüş be bilgilerine başvurarak desteklerini alacağız. Allah’ın izniyle hazırlayacağımız faydalı tüm projelere her zaman destek vereceklerinden de eminiz.

 

Of’umuzda hizmet yarışında başvuru yapmış ve yapacak aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hepsini, aynı hizmet yarışında dava arkadaşlarım olarak görüyorum. Hepsi benim dostum, hepsi benim kardeşimdir. Kendilerine görev verildiğinde her koşulda yanlarında olacağım. Sonuna kadar katkımı sunacağımdan emin olabilirler. Bana görev verilmesi halinde kendilerinden de aynı desteği göreceğimden eminim. Esas olan Of’ a hizmettir. Esas olan partimize duyulan güveni olduğundan daha çok yukarılara taşımaktır.

 

Tüm Oflu hemşerilerimi saygı ve sevgilerimle kucaklıyorum. Oflu olmaktan gurur duyuyorum.

 

Öztel’e teşekkür eden İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, diğer aday adaylarına olduğu gibi Öztel’e de başarılar diledi.

 

Şerafettin Öztel Kimdir?  
1956’da Of’ta doğdu. İlkokulu Darılı Köyünde, Ortaokulu Hayrat İlçesinde ve Liseyi Of’ta tamamlayan Şerafettin Öztel, Giresun’da yüksek tahsilini tamamlayarak 1978 yılında Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Arhavi Çay Fabrikasında Tarım Teknikeri olarak göreve başladı. Çaykur bünyesinde çeşitli fabrikalarda hizmet veren Öztel, 2009 yılında Hayrat Çay Fabrikası Müdürlüğüne atandı. 4 yıl burada hizmet veren Öztel, evli ve dört çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet serdar
mehmet serdar - 9 yıl Önce

amcacım sen artık evınde oturup çayını yudumlasan daha ıyı değilmi. beledıyecılık işi koşusturma işi. hızmet işi senın hızmet etmek değil hızmet edılmeye ıhtıyacın var. murat başkan sanada butun of lularada hızmet edebılecek gücü kuvvetı kudretı olan bır kardeşimiz . o varken senın bıle kendını oraya talıp olman çok talıhsız bır durum

Selim Esenboğalı
Selim Esenboğalı - 9 yıl Önce

Sayın ÖZTEL'in, yöneticilik ve idarecilik alanındaki deneyimi ve geçmişten gelen birikimiyle bu zorlu göreve yeni bir soluk kazandıracağına eminim. Yolu ve bahtı açık ola...

oflu
oflu - 9 yıl Önce

Of için hayırlı olur inşallah, güler yüzlü kariyerli bir adam. Başarılar.....

ebed
ebed - 9 yıl Önce

Bu yarista herkes hayirlisiyla olacaktir.herkese Allah gonlunce versin.Kimin faydali kimin faydasiz olacagina karar verecek merci olma hakkini kendinizde bulmayin.Allah hakedene nasip etsin.Sonucta bu of icin bir hizmet yarisi

hüseyin öztel
hüseyin öztel - 9 yıl Önce

of umuz için hayırlı olsun. Tüm akraba olarak desteklerimizi esirgemiyeceğimizi bildirir yürüdüğü bu yolda her daim yanında olacagımızdan gurur duyarız. basarılar allah hayırlı etsin

zafer
zafer - 9 yıl Önce

ofta aday adayı patladı gittiii

gobliç sale
gobliç sale - 9 yıl Önce

bakın bu belediyesilik liyakat gerektiren beceri gerektiren bir iştir. bu iş için of ta biçilmiş kaftan murat saral dır.başkası yalandır. murat saral dışında bır adayın gösterılmesı of için ihanettır.iş bilmezlıktır. göreceksınız kı akp işini bılecek ve of a layık olan adayı yanı murat saralı aday gösterecektir.

ebed
ebed - 9 yıl Önce

Saygisiz konusmalarin yeri degil.kimin bicimi kimin becerisi yada beceriksizligin bahsetme hakki kimsede yoktur.edepli saygili seviyeli herkes soyadina adina serefine halsiyetine gore cumlelerini kurmali


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21