Ak Parti yönetiminden Of Medya Derneğine ziyaret

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, yönetimiyle birlikte Of Medya Derneğini ziyaret ederek Başkan İzzet Keleş’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ak Parti yönetiminden Of Medya Derneğine ziyaret
banner71

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Of Medya Derneğini ziyaret etti.

 

Başkan İzzet Keleş’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Terzioğlu ve beraberindekiler, Medya Derneği yöneticileriyle bir süre sohbet ettiler.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş; “Sayın başkana ve yönetimine nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Toplumun sesi olma anlayışıyla yola çıkan derneğimiz yapıcı eleştirilerle halkın sesi olmaya, toplum için fikirler üretmeye çalışıyor. Amacımız üzüm yemek, bağcıyı dövmek değildir. Gücümüz kadar, aklımızın ve fikrimizin erdiği kadar iyi niyetle toplumun kanaat önderleri olmaya devam edeceğiz. Önümüzde bir yerel seçim var. Of için, halkımız için hayırlı olanı belirlemelerinde Rabbim yardımcılarınız olsun. Seçimlerin karnaval havasında, dostluk ve kardeşlik içinde geçmesini diliyorum. Allah hayırlı hizmetlerde azminizi ve gayretinizi artırsın. Ziyaretleriniz için tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ise yaptığı konuşmada; “Yapmış olduğunuz kongreniz hayırlı olsun. Seçimleriniz nedeniyle sizleri tebrik ediyorum. Derdimiz Of ve Of’un sorunlarıdır. Of’a önemli hizmetler kazandırdık. Stadyum inşaatı devam ediyor. SGK ve Emniyet Müdürlüğümüz bitmek üzere. Bunlar içinde en yavaş ilerleyen hastane inşaatı. Kıyıcık’taki Jandarma Komutanlığımız binamızın parası çıktı. Of’umuz inşallah güzel bir hizmet binasına daha kavuşacaktır. Eski hapishanenin yerine Adalet Sarayı sözünü de aldık. İnşallah Of Adalet Sarayına da kavuşacaktır. Yerel seçimlerde süreç henüz başlamadı. Fakat konuyla ilgili hafta sonu Cumhurbaşkanımızın daveti üzerine İlçe Başkanları olarak Ankara’da toplanacağız. Yerel seçimlerde de inşallah istişare kültürü ile hareket edeceğiz. Yeni yönetiminizin size ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” ifadelerine yer verdi.

 

Ziyarette Of Medya Derneği Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Yaşar da hazır bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21