AK Parti yönetiminden Of Medya Derneğine ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle Of Medya Derneğini ziyaret etti.

AK Parti yönetiminden Of Medya Derneğine ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Of Medya Derneğini ziyaret ederek günlerini kutladılar.

Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ziyaretle ilgili olarak; “Bugün sizler için anlamlı bir gün. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Toplumun doğru haber almasında, olayların doğru algılanmasında gazetecilerin tutum ve davranışları, söylem ve eylemleri çok önem taşıyor. Yalan yanlış bilgilerle toplumu yönlendirmek içinden çıkılamayacak hâle dönüşebiliyor. Bu konuda herkesin hassas olması gerekiyor. Şükürler olsun ki ilçemizde böyle sorunlar yaşanmıyor. Herkes elinden gelen azami hassasiyeti gösteriyor. Bu yolda sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bizler teşkilat olarak toplumun doğru bilgilendirilmesindeki çalışmalarınızda her zaman destek vermeye hazırırız. Tekrar bu özel gününüzü tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” dedi.

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş de ziyaretle ilgili olarak; “ Bizler için anlamlı ve özel olan bu günde ziyaretleriniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Hepimizin ortak amacı toplumun huzur ve mutluluğuna katkı sağlamaktır. Dernek olarak yaşadığımız toplumun refah ve mutluluğuna ne katkı verebilirizin derdindeyiz. Gördüğümüz yanlışları toplum adına diilendirip çözüme kavuşturmayı kendimize vazife ediniyoruz. Çözüm yolunda bazen yazarak bazen de yazmadan kurumları bilgilendirerek yol ve yöntem yürütüyoruz. İyi niyetle çıktığımız bu yolda Rabbimize şükürler olsun ki hiçbir haberimiz tekzib edilmedi. Çünkü amacımız toplumun sorunlarının çözülmesidir. Maddi beklenti içinde olmadan çözümüne katkı sunduğumuz her olay bizleri manen mutlu ediyor. Dernek olarak farklı görüşler içinde arkadaşlarımızla yaşadığımız şehri yüceltmenin çabasını sürdürmeye devam edeceğiz. Ortak paydaız Of ise her zaman birbirimize ihtiyacımız vardır. Tekrar ziyaretlerinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.” sözleri ile düşüncelerini ifade etti.

Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin Of Medya Derneği Yönetimine yaptığı ziyaret dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21