Ak Parti Of Teşkilatından Oflu hacılara ziyaret

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı Üyeleri Hac ibadetini yerine getiren Oflu hacıları evlerinde ziyaret ettiler.

Ak Parti Of Teşkilatından Oflu hacılara ziyaret

Ak Parti Of İlçe yönetimi bu yıl kutsal topraklara giderek hac farizasını yerine getiren Oflu hacıları evlerinde ziyaret ettiler.

 

İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Vahap Öztel, Ahmet Akturan,  Rafet Hacıkeleşoğlu, Hasan Koç, Zekeriya Şenocak, Volkan Çakır, Serdar Harputoğlu ve Bilal Durmuş’un katıldığı ziyaretlerde hac görevini yerine getiren Adnan Hacımurtezaoğlu, Necati Keskin ve Muhammet Öztürk’ü evlerinde ziyaret ettiler.

 

Hac görevini genç yaşta yerine getirmenin önemine değinen İlçe Başkanı Terzioğlu; “Allah bizlere nasip etti. Genç yaşta hac görevimizi yerine getirdik. O Kutsal mekanları ziyaret edebildik. Sizlerin heyecanını ve mutluluğunu çok iyi anlıyorum. Allah tüm kardeşlerimize bu yüce görevi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ OFLU HEMŞERİLERİM HAC GÖREVİNİ YERİNE GETİRDİNİZ ALLAH KABUL ETSİN ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

AK PARTİ TEŞKİLAT FARKI
AK PARTİ TEŞKİLAT FARKI - 7 yıl Önce

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINI TEBRİK EDİYORUM KONGRELERE AZ SÜRE KALA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR ESKİ TARİHLERE BAKDIĞIMIZDA BÖYLE BİR ÇALIŞMA GÖRMEDİM HAKAN BAŞKANI TEBRİK EDİYORUM ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN ONU SEVİYORUZ

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21