Ak Parti Of Teşkilatı Yemekte buluştu

AK Parti Of İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik yemeğinde Trabzon İl Yönetimi, Of İlçe Yönetimi, Başkan Adayları ve partililer bir araya geldi.

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeği Of Belediyesi Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda yapıldı. Yemeğe Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu, Belde Belediye Başkanları, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

 

Yemeğin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu; “Türkiye’mizin bizim birliğine ihtiyacı var. Bu yüzden dik duruşumuzu birlik ve beraberlik içinde korumalıyız” dedi.

 

Of Belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu da yaptığı konuşmada; “Yemeğimize katılan tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Üzerimizdeki üzerindeki bu sorumluluğun bilincindeyiz. Talip olduğumuz bu zor görevin tüm özelliklerine sahip olduğumuzu biliyoruz. İnşallah bu görevi başarıyla yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İl Başkanı Adnan Günnar ise yaptığı konuşmasında; “Türkiye’ye oynanan oyun karşısında desteklerimiz ile başbakanımıza güç vermemiz gerekiyor. Tüm dünya 30 Mart seçimlerini bekliyor. Siz destek olmazsanız dünyada uygulanacak zulüm artacak. Güçlü ülke ve güçlü iktidar için sizlerden tam destek bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Herkesin ömrü hayatı boyunca hata yapabileceğini belirten İstanbul Milletvekili Oktay Saral; “Geçmişte bir takım hatalarımız olmuş olabilir. Ama şimdi gün nefis yapma günü değildir. Allah lütfetti. Allah dilemedikten sonra hiçbir kardeşim yüzde yüz kendini görse de ne aday olabilir, ne de başkan olabilir. Allah hepimizin bu dünyadaki rolünü yazmıştır. İnşallah mahcup olmadan huzuruna gitmeyi bizlere nasip eder. İşte bugün salim Sarıalioğlu kardeşimiz İnşaat Mühendisidir. 12 yıl onunla birlikte çalıştım. 3 yıl Ankara Büyükşehir’de Metropol AŞ’de, özellikle Ali Soylu Abimizi herkes tanır. Metropol AŞ’de o bana söylemişti. Bunu burada ilk defa söylüyorum. Oktaycım dedi Salim Kardeşime sahip çık. O pırlanta gibi bir çocuk. O merhametli, çok şefkatli, İnsanı için, davası için gerçekten bu mücadeleyi verecek engin şefkati içerisinde bulunan bir kardeşimizdir dedi. Bunu bana Rahmetlik Ali Soylu ki o Ali Soylu benim burada belediye başkanı olmamda çok büyük emekleri olan, benim idolüm, benim hizmet noktasındaki bir büyük abim olmuştur” diye konuştu.

 

Yemeğin ardından Bölümlü Beldesinden katılan partililerle sohbet eden Oktay Saral, “Bölümlü asla kenara atılmadı her zaman öncelikli hizmet aldı. Bundan sonra da almaya devam edecek” dedi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
dursun varank
dursun varank - 8 yıl Önce

Ali Soylu yu akp ye destek için kullanmayın.Herkes milli görüş davasının neresinde olduğuna baksın.yoksa ahirette Ali Soyluya mahçup olursunuz.Ali kardeşim inşallah şehittir.Ölümünden sonra bile insanın referans kullanılması hayrına işarettir.

ali ismet
ali ismet - 8 yıl Önce

çingeneyi padişah etmişler ilk önce babasını asmış sayın başkan da fazlkı çapoğlunu harcayarak bu sözü haklı çıkardı

ahmet
ahmet - 8 yıl Önce

Körler sağırlar,birbirini ağırlar,herkesi de kör ve sağır sanırlar...

ayakkabıcı
ayakkabıcı - 8 yıl Önce

ayakkabı kutularından bahset oktay bey

Yavuz öztürk
Yavuz öztürk - 8 yıl Önce

Yaptıkların bir vekile yakışır şeyler değil,adama sorarlar bu ateşin nedeni nedir ,murat saral a teşekkür ediyosun arkasından çiçekçi diyosun...bir yüz kullan Allah aşkına

Soylu
Soylu - 8 yıl Önce

Rahmetliyi ağzına alacak kadar davasına sahipmi çıktın onun adına bir esermi bıraktın kalktın adını kullanarak siyaset yapıyorsun hadi ordan işiniz gücünüz bu insanları kandırmak

Soylu
Soylu - 8 yıl Önce

Geçmiş de bazı hatalarımız olmuştur diyor vekil bey yahu hiçmi sormadınız ona sayın vekil geçmişteki hatalarından biraz bahsetsene bize diye ?

Ömer Kurt
Ömer Kurt - 8 yıl Önce

Soyın Oktay SARAL,sen şimdi çevir kazı yanmasın taktiğini kullanıyorsun.Sen kendi geleceğini düşünüyorsun. Yoksa milleti değil.


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21