Ak Parti Of İlçede ilk başkan adayı Ünal çelik

Ak Parti Of İlçe teşkilatının 4.Olağan Genel Kurulu için adaylığını açıklayan ilk isim Ünal çelik oldu.

Ak Parti Of İlçede ilk başkan adayı Ünal çelik
banner71
Ak Parti Of İlçe teşkilatının 4.Olağan Genel Kurulu için adaylığını açıklayan ilk isim Ünal çelik oldu. Çelik, 3.Olağan kongrede de aday olmuş, Fazlı Çapoğlu ile başkanlık için yarışmıştı.
 
Ak Parti’nin 3.Olağan Kongresi için Başkan adaylarının kulis çalışmaları devam ediyor. Kulis çalışmalarına en erken başlayan isim Ünal Çelik oldu. Çelik, 2008 yılında yapılan kongrede de başkan adayı olmuş, mevcut Başkan Fazlı Çapoğlu ile başkanlık için yarışmıştı.
 
Çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Çelik, Of Havadis’e yaptığı açıklamada “Teşkilatın yeni bir atılımla yeniden ayağa kalkarak dev eserler ortaya koymak için karınca gibi çalışacaktır “ dedi.
 
Of’ta muktedir siyasetin öncüleri olacağını belirten Çelik, “Emanetin ehline verildiğinde sorunların nasıl çözüldüğünü, teşkilatta kardeşliğin nasıl sağlandığını herkes görecektir. Bakanımıza yakışır, onun içindeki hizmet sevdasına motor olacak bir teşkilat olacağız. Ustalık dönemini, hakiki usta bir bakanla ve usta bir teşkilatla geçirmek bu ilçenin en doğal hakkıdır” diye konuştu.
 
12 Haziran seçimleri nedeniyle Genel Merkez tarafından kongrelerin 3 ay ertelenmesi nedeniyle normalde Eylül veya Ekim Ayı içerisinde yapılması beklenen kongrenin Aralık sonunda ya da Ocak ayında yapılması bekleniyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet okumuş
ahmet okumuş - 10 yıl Önce

vatana millete hayırlı olsun

a.kadir sönmez
a.kadir sönmez - 10 yıl Önce

Ünal beyi lise yıllarından beri tanırım içindeki saf iman ve vatan sevgisi şu zamanlara kadar hep içinde kalmış çok küçük kesime hitap ediyor gibiydi,bence bu değerleri halkın geniş yelpazesine yansıtmak için birazda siyasete geç kaldığını düşünüyorum ,cesareti ve önderlik kabiliyeti ile bu geç kalmışlığı telafi edeceğininden şüphem yok bu yarışta asıl odak çevresine kültürüne ve manevi değerlerini ön planda tutmak olduğunu bildiği sürece zaten kendisinde var olan siyasi enerjiyide en iyi şekilde kullanacağından şüphem yok .

Dursun SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Dursun SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

OF AKP.İlçe Başkanlığına aday olan ve olacaklar için seçilmeleri halinde vatana ve millete hizmet edeceklerine hiç şüphem yoktur.Hayırlı ve uğurlu olsun sevgi ve saygılarımla.

ismi kalsın..
ismi kalsın.. - 10 yıl Önce

Unal Çelik arkadaşımız kaybetmedi hiç..Fazlı ÇAPOĞLU ile değil vekille belediye başkanıyla yaşırmıştı..delege üzerine yoğun baskılara rağmen..23 oyla kaybedilmiştir...bu sefer tam isabetli olmuştur adaylığı...ve hak onun olduğunu tüm of biliyor..Allah yardımcısı olsun..

Faruk keleş
Faruk keleş - 10 yıl Önce

Hiç yakışmıyor Ünal bey. Ustalıkmış kardeşim Erbakan hocadan lafları çalışpta kullanmayın. Utanmıyormusunuz bu sözleri sarfetmeye. Neyin ustalığymış Hortumlamanınmı? Yalakalığınmı? Artisliğinim? Amerikancılığınmı? Saymakla bitmeyecek işlerinmi ustalığını yapacaksınız. Bırakın şu ayaklarıda özünüze dönün.

taha
taha - 10 yıl Önce

HAYRLI OLSUN..TAM BU İŞ İCİN .TEŞKİLATCILIĞIN USTASI..OFU EN İYİ TANIYAN ..HERKESİ KUCAKLAYACAK BİR ANLAYIŞA SAHİP..MAZLUMUN YANINDA OLUR.

hızır gündoğdu
hızır gündoğdu - 10 yıl Önce

içinde hizmet amacı güdenlerin yanındayız ..bu yandaş olma bazen alenen bazende endirek oluyor malesef...iyiler mutlaka kazanır...birde şöyle bişey var..YILDIZLARDA KAYAR DURMAZ YERİNDE

Süleyman SARAL
Süleyman SARAL - 10 yıl Önce

AKPnin İlce başkanı kim olursa olsun bu zihniyete hizmet veren herkes bence Yanlış Yoldadır. Allah akıl fıkır versin.İnşallah AKPliler AKP nin ne olduğunu anlar ve vatan için doru yolu bulurlar.


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21