Ak Parti Of İlçe Teşkilatı’ndan Başbakan için çifte toplantı

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı, Başbakan Erdoğan’ın Trabzon programı için olağanüstü topladı. Salona sığmayan partililer için toplantı iki ayrı oturumda gerçekleştirildi.

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı’ndan Başbakan için çifte toplantı
banner71

Türkiye’yi sarsan operasyonun ardından Ordu ve Giresun turuna çıkan Başbakan Erdoğan, yarın saat 16.30’da Trabzon Havalimanı üzerinden Pakistan’a gidecek.

 

Of İlçe Teşkilatı da Başbakan Erdoğan’a moral vermek amacıyla olağanüstü toplanarak tüm teşkilat birimlerini teyakkuza geçirdi.

 

Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belde, köy ve mahalle temsilcileri ile tüm teşkilat mensuplarının hazır bulunduğu toplantıda partililer salona sığmadı.

 

İki oturum halinde yapılan toplantıda partililere konuşan İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Bugüne kadar ülkemize ve milletimize hizmet eden sayın başbakanımıza devirmeye yönelik olarak yapılan bu hain saldırı karşısında başbakanımıza daha çok sahip çıkmalıyız. Ona destek olmalıyız. Ülkemiz için, Trabzon’umuz ve Of’umuz için ne taleplerimiz olmuşsa karşılamış olan Sayın Başbakanımıza ve bakanımıza bugün bizler sahip çıkmalıyız. Bundan önce de aynı senaryoları yaşamıştık. Gezi olaylarında aynı durumla karşılaşmıştık ve Başbakanımızı Trabzon’da karşılamış, ona destek ve moral vermiştik. Bugün o günden daha önemli bir noktadayız. Başbakanımıza ve Sayın Bakanımıza sahip çıkmalıyız. Kendini Trabzon’a adamış olan bakanımız, şehrimizin abisi olan sayın bakanımıza karşı yapılan bu çirkef tezgâhlar karşısında onlara moral vermeliyiz. O nedenle tüm teşkilat mensuplarını bir kez daha göreve davet ediyorum. Tüm partililerimizle Trabzon Havalimanında olmalıyız. Sayın Başbakanımıza ve sayın bakanımıza destek olmalıyız” diye konuştu.

 

Of İlçe Teşkilatı tarafından oluşturulacak olan konvoy, saat 15.00’te Of’tan hareket edecek. Giresun'un Görele İlçesi'ndeki programının ardından Trabzon'a gelecek olan Başbakan Erdoğan'ı karşılyacak olan partililer, Başbakan Erdoğan’ı Trabzon Havalimanında karşılayıp, Pakistan’a uğurlayacaklar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ASlı
ASlı - 7 yıl Önce

Bize bu bölünmüş yolları yapan okul yapan halı saha yapan aç gezen oflulara her türlü iş imkanı sağlayan o resmi indirin. size bu yakışır

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21