Ak Parti Of İlçe Teşkilatı buluştu

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Ekim Ayı Danışma Meclisi Toplantısı İl Başkan Yardımcıları Seda Taflan ve Nihat Yılmaz’ın katılımıyla yapıldı.

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı buluştu

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı, Ekim Ayı Danışma Meclisi Toplantısında buluştu. Of Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı; İl Başkan Yardımcıları Seda Taflan ve Nihat Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkanı Resul Can, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Ana kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, Mahalle Temsilcileri ve partililerin katılımıyla yapıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu; “Ülkemiz için, Of için 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Başkan Sarıalioğlu ise yaptığı konuşmada; “İrade, Erdem, Cesaret ile 2023'ün Türkiye'sini inşa etmek için tüm dava arkadaşlarımızla kutlu yolda adım adım ilerliyoruz. Ülkemiz için, Of için 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz. AK Parti Of İlçe Başkanlığımızca tertip edilen İlçe Danışma Meclisi Toplantımıza katıldık. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
sabiyua
sabiyua - 7 ay Önce

Bu haberleri birkaç resimle sunsanız daha iyi olmaz mı.

Ahmet KEELEŞ
Ahmet KEELEŞ - 7 ay Önce

Hayırlara vesile olma dileğiyle başarıların devamını dilerim

sabiyua
sabiyua - 7 ay Önce

Yapılan yorumları niye yayınlamıyorsunuz.

Eski Of'lu
Eski Of'lu - 7 ay Önce

Durmak yok yola devam...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21