Ak Parti Of İlçe Teşkilatı bayramlaşmada buluştu

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde partililer bayramlaştı.

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı bayramlaşmada buluştu

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı’nın Bayramlaşma töreni, bayramın 3.gününde yapıldı.

 

Başkan Yardımcıları Vahap Öztel, Mustafa Ayaz, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, parti yöneticileri ve vatandaşların katıldığı bayramlaşma töreninde katılımcıların bayramını kutlayan İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, 10 Ekim Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’a geleceğini belirterek partilileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılamaya davet etti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk yurt içi ziyaretini Trabzon’a yapacağını belirten Terzioğlu; “Oflu hemşerilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman destek oldular.  Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 86 gibi bir oyla destek verdiler. Şimdi Trabzon’a yapacağı bu ilk ziyarette tüm Oflu hemşerilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın meydan Parkında düzenleyeceği mitinge davet ediyorum” diye konuştu.

 

Partililerle tek tek bayramlaşan Başkan Terzioğlu, parti yöneticileri ile birlikte Trabzon’da düzenlenen İl Başkanlığının Bayramlaşma törenine katılmak üzere Trabzon’a gitti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21