Ak Parti Of İlçe Başkanlığına Terzioğlu 2.kez seçildi

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı’nın 5.olağan kongresine tek aday olarak giren mevcut başkan Mehmet Hakan Terzioğlu 2.kez başkanlığa seçildi.

Ak Parti Of İlçe Başkanlığına Terzioğlu 2.kez seçildi

Ak Parti Of İlçe Teşkilatının 5.olağan kongresinde mevcut başkan Mehmet Hakan Terzioğlu yeniden başkanlığa seçildi.

 

Aydıner Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongreye Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı A.Metin Genç, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başkan Terzioğlu’nun açılış ve selamlama konuşmasıyla başlayan kongrede Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ortahisar Belediye Başkanı A.Metin Genç, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıklıoğlu ve Safiye Seymenoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ile Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar birer konuşma yaptılar.

 
İstişare yapan bir zihniyetin temsilcileriyiz

Kongrelerin Ak Parti’de düğün ve bayram yeri gibi olduğunu yen İl Başkanı Günnar; “Biz seçimden önce seçim yapan, seçimden önce istişare yapan bir zihniyetin temsilcileriyiz. İstişareye vermiş olduğumuz kıymetten dolayı huzur içerisinde partimiz ve teşkilatımız çalışmalarını sürdürmektedir. Aday olmak isteyen arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz. Ancak istişareler neticesinde birlik ve bütünlüğümüzün devamı için tek liste ile seçime gitmenin meyvelerini de her zaman gördük. Of’ta da bu güzel istişarenin neticesini görmenin mutluluğu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

 
Of Direk bağlı

Bize her Trabzon sloganının sıradan bir laf olmadığını belirten Erdoğan Bayraktar; “Gerçekten bize her yer Trabzon. Of’un da bir özelliği var. Bütün Türkiye’de 81 vilayette, dokuz yüz küsür ilçede, hatta Avrupa’da Amerika’da bile bu bilinir. Oflular direk Allah’a bağlıdır. Bu kolay bir şey değildir” dedi.

 
Dik duruyor, Dünyaya ders veriyor

Türkiye’nin büyük fotoğrafına bakıldığında Türkiye’nin müthiş bir gelişme sağladığını ifade eden Bayraktar, “230 milyar dolarlık bir ekonomiyi 800 milyar dolara çıkardık. Türkiye ile uğraşıyorlar, bundan sonra da uğraşacaklar. Bunu biliyorsunuz. Bu taa haçlı döneminden başlamıştır. Bu devam ediyor. Baktılar Türkiye G-20’nin içerisinde önemli bir yer tuttu. Türkiye’nin başında bir lider var, dik duruyor, tüm dünyaya ders veriyor. Delikanlılığıyla, bilgisi ile ve ihlası ile bu dersi veriyor. Türkiye ihracatını arttırdı. 30 milyar dolardan 150-160 milyar dolara getirdi. Türkiye artık kendi tankını yapıyor, kendi helikopterini yapıyor. Sağlıkta ve eğitimde önemli bir mesafe kat edildi. Onu için bu davayı biz daha ileriye taşımak için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde 421 delegeden 266’sının oyunu alan Mevcut Başkan Mehmet Hakan Terzioğlu 2.kez başkanlığa seçildi.

 

Başkan Terzioğlu’nun Yönetim Kurulu Asil Üye Listesinde Erkan Öztürk, Vahap Öztel, Rüştü Bayram, Mustafa Velioğlu, Cengiz Bulut, Rafet Hacıkeleşoğlu, Murat Sarı, Mustafa Ayaz, Ahmet Akturan, Samet Yüksel, Mahmut Hazıroğlu, Faruk Cevahir, Ulvi Ulu, Serdar Harputoğlu, Leyla Saral, Bilal Durmuş, Mahmut Okutan, Hasan Koç ve Zekeriya Şenocak yer aldı.

Not: Kongrede yapılan konuşmaların videosu hazırlık aşamasından sonra sitemizde olacak...

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

NEDEN???.

FATİH SEYHAN
FATİH SEYHAN - 7 yıl Önce

AZ AMA ÖZ NEREDE İSTİŞARE YAPILMIŞ ADAY OLMAYACAĞIM DİYEN TERZİOĞLUNU NEDEN VE ATAMA YOLUYLA KİM İSTEMİŞ ? KRİTER TAYYİP ERDOĞANI RİZEYE GİDERKEN OFDA KARŞILAMAKMIDIR ?

of.
of. - 7 yıl Önce

TERZİOĞLU NE 1 NCİ NEDE 2 NCİ KEZ SEÇİLMEDİ,TALİMATLA GELDİ DENİR ONA TAMAMAMI.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

YENİDEN SEÇİLEN BAŞKAN VE KURUL ÜYELERİNE BAŞARILAR DİLERİM.

FATİH SEYHAN
FATİH SEYHAN - 7 yıl Önce

CAHİLLİĞİM BENDE KALSIN O AN AKLIMA YAPILAN ATAMA ŞEKLİNİ İZAH ETMİŞ OLDUM SENDE TERCÜMESİNİ YAPMIŞ OLDUNDA OF AHALİSİ BİRİLERİNE YARANACAĞINA KENDİ YOLUNDAN GİTMİŞ OLSUN !

Taner seymen
Taner seymen - 7 yıl Önce

Sayın Hakan Terzioğlu başkanıma ve of ilcesine hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21