AK Parti Of İlçe Başkanlığına Ahmet Çapoğlu atandı

AK Parti Of İlçe Başkanlığına Genel Merkez Başkan Adayı Ahmet Çapoğlu atandı.

AK Parti Of İlçe Başkanlığına Ahmet Çapoğlu atandı

AK Parti’nin Of İlçe Başkanlığına Genel Merkez tarafından Genel Merkezin Başkan Adayı Ahmet Çapoğlu atandı.

17 Ekim Cumartesi günü yapılması planlanan AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın 7.Olağan Kongresi AK Parti Genel Merkezi tarafından ileri bir tarihe ertelenmişti.

Kongrenin ertelenmesinin ardından mevcut ilçe başkanı ile yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri istifalarını genel merkeze sunmuşlardı.

İstifaların genel merkeze ulaşmasının ardından parti tüzüğü gereği Of İlçe Başkanı olarak Ahmet Çapoğlu atandı. Çapoğlu’nun yönetim kurulu asil ve yedek üyelerini belirleyerek genel merkeze sunması bekleniyor.

Yönetim kurullarının oluşması ve delegenin belirlenmesinin ardından parti tüzüğü gereği 6 ay içerisinde kongrenin yapılması gerekiyor.

Ahmet Çapoğlu Kimdir?

1962 yılına Of’ta doğan Çapoğlu, 1981 yılında beyaz eşya sektöründe ticari faaliyetine başladı. 2002 yılında Ak Parti Of İlçe Kurucu Üyesi olarak görev aldı. 2004-2009 ve 2009-2014 yılları arasında 2 dönem il genel meclis üyeliğine seçilerek Trabzon İl Genel Meclisi Üyesi ve İl Encümen Üyesi olarak görev yaptı. 2008 yılında madencilik sektöründe faaliyet başlayan Çapoğlu, Of TSO Kurucu Üyeliği ve Ofspor Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Çapoğlu, Of Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Yardımcılığı ve Of Sanayi Sitesi Camii Derneği Başkanlığı görevini yürüttü. 2019 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. 9 Nisan 2019 tarihinde Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tarafından Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Çapoğlu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 18:58

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret Öztürk
Fikret Öztürk - 2 yıl Önce

Rabbim muavfak etsin hayırlar ile büyük başarılara vesile olsun İnşAllah.

İsmail çep.
İsmail çep. - 2 yıl Önce

Of her şeyin engüzeline laik dir. ofa yakışır bir başkan olacağına inanarak kendisini kutluyorum hizmetde sınır yoktur durmak yok yola devam.
Hayırlı olsun

H.İbrahim KARAOĞLU
H.İbrahim KARAOĞLU - 2 yıl Önce

Adam gibi adam yolun acık olsun Allah yar ve yardımcın olsun

OFLU TÜRK
OFLU TÜRK - 2 yıl Önce

OFUMUZUN SORUNLARI ÇÖZÜM BEKLER.KAPALI PAZARYERİ ,TRAFİK VE OTOPARK SORUNU ,SAHİLDEKİ GALERİ VE KARGOLARIN TAŞINMASI ,İLÇE GİRİŞLERİNİN DÜZENLENMESİ ,KIYICIK PLAJ YERİNİN DÜZENLENMESİ,YAYA KALDIRIMLARINDAKİ TEZGAHLARIN VE KAHVEHANE MASALARININ KALDIRILMASI , BAŞIBOŞ KOPEKLERİN TOPLANMASI ,ÇÖZÜM BEKLİYORUZ BAŞARILAR

OFLU TÜRK
OFLU TÜRK - 2 yıl Önce

KAPALI PAZARYERİ ,SAHİL YOLUNDAKİ GALERİ VE KARGOLARIN KALDIRILMASI ,OTOPARK VE TRAFİK SORUNUNUN HALLEDİLMESİ,İLÇE GİRİŞLERİNİN DÜZENLENMESİ,SAHİL PARKININ BAKIMININ YAPILMASI BUNLARIN YAPILMASINI BEKLİYORUZ

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21