Ak Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi'nde buluştu

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Of Belediye Başkanı Murat Saral, Belediyenin borcu olduğu şeklindeki söylentilerin doğru olmadığını, belediyenin kasasında parasının bulunduğunu söyledi.

Ak Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi'nde buluştu

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Of Belediyesi Toplantı Salonunda yapıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda divan teşekkülü oluşturuldu. İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı toplantıya İlçe Başkan Vekili Vahap Öztel Başkanlığı’nda yapılan toplantıya ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcıları Aydın Özkürtün, Adem Çakır ve Halil İncehasan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Teşkilat Üyeleri, Of Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği Aday Adayları ile partililer katıldı.

 

İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Öztürk’ün açılış konuşması ile başlayan toplantıda Of Belediye Başkanı Murat Saral ve İl Başkan Yardımcısı Aydın Özkürtün birer konuşma yaptılar.

 

Temayül’de % 96 katılım

Temayül yoklamasına % 96 katılım sağlandığını belirten Öztürk, “Teşkilat üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Geçen hafta yapılan temayül yoklamasında gerek Of Belediye Başkanlığı için ve gerekse Büyükşehir Belediye Başkanlığımız için tercihlerinizi ortaya koydunuz. Her zaman olduğu gibi Of Teşkilatımızı bir kez daha başarıyla temsil ettiniz. İnşallah hafta sonu Sayın Başbakanımızı Trabzon’da ağırlayacağız. Bir önceki gelişinde olduğu gibi yine güzel bir karşılama programı hazırlıyoruz. Tüm teşkilat mensuplarımızı organizasyona katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

Borcumuz yok, paramız var

Toplantıda konuşan Of Belediye Başkanı Murat Saral Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kamuoyunda belediyenin borç batağında olduğu şeklinde söylentiler dolaştığını belirten Başkan Saral; “Belediyemizin şu anda esnafa borcu yok. İller Bankası’ndan kullanılan kredilerin borcu var. Yapılandırılmış borçlar var. Bunlar düzenli bir şekilde ödeniyor. Esnafa borcumuz olmadığı gibi alış verişlerimizi peşin olarak yapıyoruz. Kasamızda bir miktar paramız bile var. Bu tür dedikodulara inanmayın” diye konuştu.

 

Kent Meydanı ve Otopark projemiz hazırlandı

Eski Otogarın yerine yapılması planlanan Kent Meydanı ve Katlı otopark projesinin hazır olduğunu belirten Başkan Saral; “Uzun süreden beri fizibilite çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projemiz hazır hale getirildi. İnşallah son rötuşlamaların da tamamlanmasının ardından projemizi sizlere de sunacağız. Bunlar seçim yatırımlarımız değil. Bunlar bizlerin rutin yatırımlarıdır. Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız projemizdir. Çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki süreçte bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız” dedi.

 

Hayal edilemeyenler gerçekleştiriliyor

Diyarbakır’ın tarihi bir olay yaşadığını belirten İl Başkan Yardımcısı Aydın Özkürtün; “Sayın Başbakanımız hayal edilemeyenleri gerçekleştirmeye devam ediyor. İstanbul’da Gezi olaylarında ülke ekonomisini sabote etmeye çalıştılar, ancak başaramadılar. Şimdi aynı güçler çözüm sürecini bozmaya çalışıyor, İnşallah bunu da başaramayacaklar” diye konuştu. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ziya öztürk
ziya öztürk - 9 yıl Önce

sayın başkan daha düne kadar bocumuz var elımızkolumuz bağlı ıs yapamıyoruz dıyodun bugun nerden geldı ödenekkı carsı bıttı koylerı asfalt döküyosun hayret ıstersen carsıya dıkkatlı bı bakıver

ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 8 yıl Önce

birçok ilde olmayan doğalgaz artık ilçemizde kullanılmaktadır her güzelliğin yaşanması esnasında birçok sıkıntı yaşanması gayet doğaldır bozulan parkelerin yapılması biraz zaman almaktadır hemen yaptığımız parkeler çökmektedir bir proğram dahilinde hızla tamiratları yapılmaktadır. gecikme olduğu doğrudur buda yüklenici firmadan kaynaklanmıştır..

robinhood
robinhood - 8 yıl Önce

seçimler geliyorya şimdi vaadler palavralar havada uçuşur ş u bir gerçektirki yapılan işler ortadadır yapılmayanlarda ortadadır bunun için kılavuza gerek yoktur artık halk bilinçlenmiştir istisnalar hariç beleşe oy yok artık

sitemkar
sitemkar - 8 yıl Önce

ceryan paqrasından bıkmıştık başımıza daha kötüsü su parası çıktı neymiş efendim katı atık parası katı atık bertaraf ücreti çtv vs vs eee zaten bunların hepsi çtv değilmi artı yılda bir alınmıyomu ayda bir alınarak nekadar bi vurgun yapılıyo allahtan bulun

Zeki yılmaz
Zeki yılmaz - 8 yıl Önce

Sayın murat saral belediyenin borcu olacakki yatırım yapıldığı belli olsun kasandaki para bankayı zengin eder millette hizmet vermez.belediyeler hizmet için vardır kar amacı sağlamaz. Bu açıklama 90 kuşağı seçim politikalarında kullanılıyordu.

murat zengin
murat zengin - 8 yıl Önce

MAAŞLARIN YATTIĞI GÜN KASAYA BAKMIŞTIR.

Fatih cevahir
Fatih cevahir - 8 yıl Önce

50 cm genişliğinde ve yol karşıdan karşıya yarılmış ve ofda bu şekilde en az 100 yer var. Ama sayın başkan istanbul ankara geziyor. Of esnafı ve tüm halkı perişan ama başkan özel gecelerde boy gösteriyor. O tür gereksiz yemeklere gitmekdense ofa hizmet ver. Of bulvarının plastik beyaz yarım yamalak çicek korkuluklarıda ayrı bir rezillik.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21