AK Parti İl Başkanı Mumcu’dan Of MHP’ye ziyaret

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu MHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Ayaz ve parti yöneticileriyle buluştu.

AK Parti İl Başkanı Mumcu’dan Of MHP’ye ziyaret

AK Parti Trabzon İl Başkanlığına atanan Dr. Sezgin Mumcu ilçe ziyaretleri kapsamında Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin Of İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

İl Yöneticisi Kadem Çakıroğlu, İlçe Koordinatörü Hüseyin Tüysüzoğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte MHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Mumcu, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, MHP Of Belediye Meclis Üyesi Musa Koçbıyık ve parti yöneticileri tarafından karşılandı.

Ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını belirten Başkan Ayaz; “Cumhur İttifakımızın güzel örneklerinden birine şahit oluyoruz. Saygıdeğer liderlerimizin önderliğinde kurulan Cumhur İttifakımız kapsamında güzel hizmetlere vesile oluyoruz. Bu kapsamda bizleri ziyaret etmenizden son derece mutlu olduk. Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler ortada. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için ittifakımızı daha güçlü tutmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

İlçe ziyaretleri kapsamında Cumhur İttifakı ortağı MHP İlçe Başkanlıklarını da ziyaret ettiğini belirten Başkan Mumcu; “Of ziyaretimiz kapsamında sizleri de ziyaret etmek istedik. Misafirperverliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerine birlikte hazırlanacağız. İl ve ilçe yöneticilerimizle, teşkilatlarımızla ve partililerimizle bu üreci en güzel şekilde yürüterek 2023 seçimlerini kazanarak ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki dönem bizim dönemimiz olacak. Türkiye’nin dönemi olacak. Türk dönemi olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

Başkan Ayaz, ziyaretin anına Başkan Mumcu’ya üzerinde MHP OF yazılı 61 numaralı Trabzonspor forması takdim etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21