Ak Parti Grubu Meclis öncesi toplandı

Of Belediyesi Meclis Üyeleri, Meclis Toplantısı öncesinde Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu başkanlığında grup toplantısında bir araya geldiler.

Ak Parti Grubu Meclis öncesi toplandı

30 Mart seçimlerinin ardından ilk toplantısında görev dağılımı yaparak çalışmalarına başlayan Of Belediye Meclisi, 2 Mayıs Cuma günü, Mayıs Ayı Meclis Toplantısını yapacak.

 

Ak Partili Meclis Üyeleri, toplantı öncesinde İlçe Binasında İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu başkanlığında bir araya geldiler.

 

Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun da katıldığı toplantıya Meclis Üyeleri tam kadro katıldı. Meclis Toplantısında görüşülecek konuların ele alındığı grup toplantısının ardından açıklama yapan İlçe Başkanı Terzioğlu; “Bu toplantılar, Meclis Üyelerimizin Meclis çalışmalarını başarılı hale getirip, çalışmalara aktif olarak katılmalarını sağlamak amacıyla düzenleniyor. Grup toplantılarımız Meclis toplantılarımız öncesinde düzenli olarak yapılacak ve Mecliste görüşülecek konular öncesinde Meclis Üyelerimiz bilgilendirilmiş olacak. Tüm Meclis üyelerimize Meclis çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugün aynı zamanda 1 Mayıs ve Regaib Kandili. Bu vesile ile tüm işçi kardeşlerimizin İşçi Bayramını ve Tüm İslam Aleminin Regaib Kandilini kutluyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

YAPTIĞINIZ VE YAPACAĞINIZ HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER SAĞLIK VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE SEVGİLER SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21