Ak Parti Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısında buluştu

AK Parti’nin Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı İl Başkanı Mumcu, Başkan Sarıalioğlu, Eski ve Yeni Başkanlar Çapoğlu, Terzioğlu ile eski ve yeni yöneticilein katılımıyla yapıldı.

Ak Parti Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısında buluştu

AK Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Of’taki eski ve yeni AK Partilileri buluşturdu.

Of Sahil Hasbahçe salonunda düzenlenen toplantıya İl Başkanı Sezgin Mumcu, Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Basın İlan Kurumu Eski Genel Müdürü ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay, İl Başkan Yardımcıları Abdulkadir Kantekin ve Hüseyin Tüysüz, Ak Parti Eski İlçe Başkanları Fazlı Çapoğlu ve Mehmet Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Of Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Mahalle Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ,eski kurucular ve teşkilatta görev yapmış parti mensupları katıldı.

İl Başkanı Sezgin Mumcu ve İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu birlikte toplantıya katılan katılımcıların masalarını dolaşarak hoş geldiniz dedi.

Divan kurulu oluşturulduktan sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Başkanlığına seçilen Sinan Hacımurtezaoğlu hazırlanan raporu okudu. Raporun okunmasının ardından Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı.

Başkan Sarıalioğlu; Yılmadan, durmadan ilk günkü aşkla, Ak Kadrolarla milletin sesi olmaya devam edeceklerini, Ak Hizmetleriyle ülkelerine ve şehirlerine değer katan tüm dava arkadaşlarını tebrik ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emrinde olduklarını ve tarihi öneme sahip 2023 seçimleri için çok çalışmaları gerektiğini ifade etti.

Başkan Sarıalioğlu’nun ardından Ak Parti Of İlçe Kurucu Başkanı Fazlı Çapoğlu ve sonraki İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu da birer selamlama konuşması yaptılar.

Eski başkanların selamlama konuşmalarından sonra kürsüye Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu çıktı. İlçe Başkanı Çapoğluı konuşmasında; Pandemi sürecinin zor hayat şartlarına rağmen çalışmalarına devam ettiklerini; tevazu, samimiyet ve gayretle 2023 hedefleri doğrultusunda Cumhurbaşkanlarının liderliğinde, azim ve gayretle çalışarak ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek Genişletilmiş Of İlçe Danışma Meclisi toplantılarının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Son olarak kürsüye Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu çıkarak Oflulara seslendi. İl Başkanı Mumcu yaptığı konuşmada; Of’un teşkilat gücünü, partilerine desteğini, birlik beraberliğini, farkını her zaman ortaya koyduğunu dile getirdi. İl Başkanı Mumcu da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, azim, gayret ve inançla çalışarak 2023 seçimlerinden zaferle çıkacaklarına inandığın, bu yolda tevazu, samimiyet ve gayretle, ilk günkü aşkla sahalarda olacaklarını belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Haber-Foto: İzzet KELEŞ

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 23:49

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet KELEŞ
Mehmet KELEŞ - 12 ay Önce

Reisimiz sayesinde konuşan Türkiye de halka yakın durmak gerektiğini unutmamak lazım. Bu millete uzak duranlar kaybetmeye mahkumdur. zaman zaman Reis ime yazdığım gibi aracılığınızla bu durumu yazarsak faydalı olur. Halk her zaman asıldır.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21