Ak Parti Gençlik Kolları’ndan Çamburnu’nda şişe temizliği

Ak Parti Of İlçe Gençlik Kolları, Çamburnu’nda meydana gelen yangının ardından Of Havadis’in ortaya çıkardığı şişeleri temizlemek için çalışma yaptı.

Ak Parti Gençlik Kolları’ndan Çamburnu’nda şişe temizliği

Çamburnu Tüneli üst mevkiinde bulunan ormanlık alanda geçen hafta meydana gelen yangının ardından Of Havadis, olay yerinde yaptığı incelemelerde çok sayıda içki şişesinin bulunduğunu ve alanın adeta içki çöplüğüne döndüğünü tespit etmişti.

 

Of Havadis’in haberinin ardından Yeni Şafak Gazetesi başta olmak üzere çok sayıda gazete ve haber sitesi olayı alıntılayarak haber yapmıştı.

 

Kamuoyunun büyük tepkisini çeken olayın ardından Ak Parti Of İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı da harekete geçti. Sürmene Gençlik Kolları Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikle partinin gençlik kolları, kadın kolları ve ana kademe üyeleri Çamburnu yangın alanında şişe temizliği yaptı.

 

Ak Parti Of ve Sürmene Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen "Ormanlarımız Yanmasın, Çiğerlerimiz Kararmısın" projesi kapsamında, Çamburnu'nda temizlik çalışması yapan partililer, örnek bir çalışmaya imza attılar.

 

Toplanan çok sayıda şişe ve çöp malzemesi, belediye temizlik ekipleri tarafından teslim alınarak ormanlı alanın dışına çıkartıldı.

 

Etkinliğe katılan tüm partililere teşekkür eden Ak Parti Of İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar; “Bir kaç gündür AK Parti Of ve Sürmene Gençlik Kolları olarak sosyal medyada duyurduğumuz Çamburnu meziresindeki yangın sonrası temizlik kampanyasına ilginin yoğunluğu bizleri fazlası ile memnun etti. Kampanyaya destek olmak için gelen herkese teşekkür ediyorum. Varlığınız bizlere güç veriyor, desteklerinizden ötürü müteşekkiriz. Görev alan tüm gençlik kollarıma abilerimize  ve ablalarıma, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu sosyal farkındalık projesinin bölgemize hayırlı olmasını ve vatandaşlarımızın doğaya karşı hassas olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu İsmail
Oflu İsmail - 5 yıl Önce

Temizlik yapan arkadaş sigara izmaritini de gerekli yere atmıştır umarım

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21