AK Parti Büyükşehir adayı Zorluoğlu Of’ta

Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Of’ta düzenlenen kahvaltı programında eski ve yeni yönetimde görev alan teşkilat mensupları, mahalle başkanları, gençlik kolları, kadın kollarından oluşan üyelerle kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Büyükşehir adayı Zorluoğlu Of’ta
banner71

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Of’ta Ak partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

 

Zorluoğlu; kurulduğu günden bugüne kadar eski ve yeni yönetimde olan teşkilat mensupları, mahalle başkanları, gençlik kolları, kadın kollarından oluşan üyelerle kahvaltıda bir araya geldi.

 

Kahvaltı programında ilçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu bir açılış konuşması yaptı. Terzioğlu konuşmasında, “ Her seçim önemli diyorduk. Bu seçim daha önemli çünkü cumhurbaşkanımıza sahip çıkmamız gerekiyor, onu yalnız bırakmamak gerekiyor. Seçmen listeleri üzerinde birebir vatandaşımıza ulaşmalıyız. Böyle yaparsak büyük mesafe alırız. Bakanımız Of’ta bizden rekor bekliyor. İnşallah bu rekoru kıracağız. Bizim partimizde küslük olmaz, olmamalıdır. Meclis üyelerinde değişim olabilir. Aday olsun olmasın herkes bu davada elinden gelen gayreti göstermelidir. Kadın kollarımızı tebrik ediyorum. Onlar ev ev dolaşıyor. Bu aziz millete ne kadar hizmet etsek azdır. Cumhurbaşkanımız Trabzon’a çok önem veriyor. Onu mahcup etmemeliyiz, inşallah da etmeyeceğiz.” dedi.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da yaptığı konuşmada, “2014 Mahalli idareler seçimleriyle sizlerin teveccühü ve desteğiyle belediye başkanı olarak aktif siyasete başladım. Of seçimlerde üzerine düşeni her zaman fazlasıyla yaptı. Ak Belediyecilik 1994 yılında cumhurbaşkanımızın İstanbul’da belediye başkanı seçilmesiyle, orada halka yaptığı hizmetlerle başladı. Bu aziz millet de hizmetleri karşılığı onu mahcup etmedi. Bu davanın neferleri olarak tarih sizleri yazacaktır. Bugün ülkemizin üzerine ekonomiyle geliyorlar. İnşallah ülkemiz bunu da aşacaktır. Bu seçimlerden tekrar iktidarımız güçlenecektir.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu da yaptığı selamlama konuşmasında, “Of her zaman olduğu gibi bugün de farkını gösterdi. Bu coşku katılım ve nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Ben Çaykaralıyım. Babamın nüfus cüzdanında Of yazıyor. O nedenle yarı Oflu sayılırım.2017 yılında Van Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Van’a vali ve belediye başkanı olarak atandım. Buradaki asıl görevim Van’da terörle mücadeleye destek vermek, Van Belediyesindeki kaynakların bölücü örgüte gitmesini önlemekti. Şükürler olsun ki kısa sürede PKK’ya giden kaynakları kestik. Bu kaynakları halkımızın istifadesine sunduk. Şimdi de Cumhurbaşkanımızın tercihi ile memleketim Trabzon Büyükşehir Belediye başkanlığına aday gösterildim. Kendi memleketime hizmet etme imkânı kavuşacağım için Cumhurbaşkanıma şükranlarımı sunuyorum. Bunu inşallah sizlerin destekleri sayesinde başaracağız.  Seçildiğimizde şehrimizi ortak akılla, STK’larla, şehrin dinamikleriyle yöneteceğiz. Kapsayıcı, kucaklayıcı, birleştirici olacağız. Hizmeti Sadece eski Trabzon’a değil 18 ilçeye sunacağız.  “Gönül Belediyeciliği” ile halkın gönlünü alıp gönlüne gireceğiz. Kimseye yukarıdan bakmayacağız. Tespitlerimize göre en büyük sorunumuz ulaşımdır. İlk işimiz şehrin ulaşım sorununu masaya yatırmak olacaktır. İkinci olarak gençlere, işsizlere iş imkânları sağlayarak; tarım, sanayi, turizmi desteklemek olacaktır. Bu sayede Trabzon’dan göçü durdurup tersine göçü başlatmak istiyoruz.  Of’ta inşallah rekor destek bekliyorum. Hedefimiz 18 artı 1’dir.

 

Murat Zorluoğlu ve beraberindeki Ak Parti kurmayları Hasbahçe Tesislerindeki kahvaltının ardından Of Muhtar Derneğini ziyaret etti.

 

Muhtarlar ziyaretinin ardında Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu Of Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Eyüp Fırat ile bir süre makamında görüştü. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21