Ak Parti Aday Adayı Güngör Saral’dan açıklama

Ak Parti Of Belediye Başkan Aday Adayı Güngör Saral, adayın belirlenmesinin ardından bir basın açıklaması yaptı.

Ak Parti Aday Adayı Güngör Saral’dan açıklama

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti’den Of Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Güngör Saral, Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından basın açıklaması yaptı.


İşte Güngör Saral’ın açıklaması;

Of Belediye Başkanlığı için 17 yıldır görev yaptığım öğretmenlik mesleğinden istifa ederek Ak Partiden aday adayı oldum. 3 aylık adaylık sürecinde ekibimiz ile birlikte kendimizi ve projelerimizi anlatmaya çalıştık. Bu süre zarfında aday adayı diğer arkadaşlarım veya diğer parti adaylarından kimseyi karalamadık, kimse hakkında olumsuz kötü söz etmedik ve bundan sonrada etmeyeceğiz. İlkeli, temiz, dürüst siyaset yapmaya çalıştık. Kimseye yapamayacağımız bir şey vaat etmedik. Of’a ve Of’ta yaşayan halkımıza hizmet dışında hiçbir amacımız yoktur. 


Ziyaretlerimiz ve halkımızla yaptığımız istişarelerde belediyelerin genel ortak hizmetlerinin karşılanmasında yerel yönetimlerin merkezi idareye oranla daha etkin olduğu, böylece belediyelerin daha fazla sorumluluk taşıdığını görülmektedir. Ortak belediye hizmetlerinin yerine getirilmesinde ilçede yaşayan her kesimden insanlarla istişare yapılarak projeler oluşturulması, yerel bütçe imkânlarının aşılması durumunda ise merkezi hükümetten destek alınması gerektiği görülmektedir. İlçemizde yerel demokrasiyi yerleştirip, imar ve fiziki alt yapı ile birlikte, ekonomik, sosyal ve kültürel belediyeciliğin geliştirilmesi gerektiği sonucuna varılmaktadır.


Aday adaylık sürecindeki çalışmalarımızda bizlere devamlı destek veren Of merkez, beldeler, köyler ve mahallelerdeki halkımıza, Oflu ve Of’ta yaşayan tüm esnafımıza, Of’taki sivil toplum kuruluşu temsilci ve üyelerine, basın mensuplarımıza, il ve ilçe parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Özellikle adaylık sürecinde devamlı yanımızda özveri ile bizlere destek olan tüm ekip arkadaşlarıma, değerli dostlarıma ve aileme ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Televizyon, gazete, internet ve sosyal medyada bizlere desteğini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.


Ak Parti Of Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Salim Sarıalioğlu’nu tebrik ediyor, bu süreçte kendilerine başarılar diliyorum.


Of için hizmet anlayışımız makamdan, mevkiden ibaret değildir. Of’a ve Of’ta yaşayan insanlarımıza hizmet anlayışımız bundan sonra da devam edecektir. Şimdiden seçim sonuçlarının Of’umuz ve Of’ta yaşayan insanlarımız için hayırlı olmasını diliyor; selam, sevgi ve saygılarımı sunuyor, sizleri Allah'a (C.C.) emanet ediyorum.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 8 yıl Önce

O koltuğu tek hak eden biri ,gerçekten çok üzgünüm Güngör hocanın aday olamamasına , anketler önde olan halkın adamı olmalı gerçekten yazıklar olsun siyasette hak eden, hakkı olan yere gelemiyor yazıklar olsun AKP ,yazıklar olsun kirli oyunlar yapan OKTAY SARAL bunun bedelini ödeyeceksin sayın vekil siyaset şikesi yaptın

Abdurrahman Telci
Abdurrahman Telci - 8 yıl Önce

Şunu yazın ak parti ofu kaybetmiştir.
ak parti ofta yüzde 15 oy alamayacaktır.
oktay saral başbakanı resmen kandırmıştır.
bu seçimde salim saral ve oktay saral 2 ay sonra siyaset sahnesinde olmayacaklardır.
nerde demokrası nerde anketler nerde halkın esnafın isteği
anketlerde 5. sırada çıkan aday sadece oktay saralla aralarındaki bağ! yüzünden başbakan yanıltılarak aday gösterilmiştir
ofta çok büyük tepki vardır
irfan saral ofu kesin kazanır ve farkda yapar yazık oldu ofa
salim saral, oktay saral güle güle
hoş geldin irfan saral saadeti

oflu 61
oflu 61 - 8 yıl Önce

30.03.2014 DA yine AKP farkli olarak belediye seçimini kazanacaktır of'da AKP'DEN başka kimse kazanamaz GERİSİ BOS hikaye.

SAYIN.
SAYIN. - 8 yıl Önce

ARTIK BUNU GÖRDÜN HİÇ BİR DOĞRUNUN YERİ YOKTUR.SENDE İRFAN SARALI DESTEKLE EMİ.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21