AK Kadınlardan Nerde Kalmıştık projesine destek

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları yöneticileri “Nerde Kalmıştık” projesi kapsamında eğitimlerini yarıda bırakan ve okumak isteyen kadınlara destek veriyorlar.

AK Kadınlardan Nerde Kalmıştık projesine destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızca başlatılan “Nerede Kalmıştık” Eğitim Seferberliği Projesi kapsamında Of İlçe Kadın Kolları yöneticileri de çalışma başlattı.

İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen öncülüğünde Of Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve yöneticileri Of’ta eğitimini yarıda bırakan ve okumak isteyen kadınlara ulaşıyor.

Eğitimlerini yarıda bırakmış ve şu an okumak isteyen kadınlara ulaşan Kadın Kolları üyeleri, kendilerini proje hakkında bilgilendirerek Halk Eğitimi Merkezlerine yönlendirip kayıt işlemlerinde yardımcı oldular.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Songül Okutan; "Bazı nedenlerle eğitimini tamamlayamamış veya yarım bırakmış kadınlar olarak eğitimlerimizi tamamlamamız, daha güçlü ve daha kendinden emin olarak hayata devam etmemizde büyük etkendir. Bizde eğitimin yaşı ve zamanı yoktur. “Nerede Kalmıştık” projesi ile eğitimde kaldığımız yerden devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21