AK Kadınlar ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve Kadın Kolları üyeleri, ilçe merkezi ve mahalle ziyaretlerini sürdürerek partililerle buluşuyor.

AK Kadınlar ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, ziyaret çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İlçe Başkanı Songül Okutan önderliğinde kadın kolları üyeleri ile birlikte ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden kadın kolları teşkilatı, mahalle ziyaretlerinde de parti üyeleri ile hasta ve yaşlılara moral ziyareti gerçekleştiriyor.

İl Başkanı Meryem Çelenk Sürmen ve İlçe Koordinatörü Hayriye Karaahmetoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette Başkan Okutan ve yönetim kurulu üyeleri Akkuş Çay Fabrikasını ziyaret ettiler.

Fabrika Müdürü Mustafa Kuk’tan çayın işlenip sofralara gelme süreci hakkında bilgiler alan kadın kolları yöneticileri, Pınaraltı, Sulaklı ve Eskipazar Mahallelerinde ikamet eden hasta, yaşlı, bebek ve üyeleri ziyaret ettiler.

Vatandaşların ziyaretlerden son derece mutlu olduğunu belirten Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan; “İmkanlarımız zamanımız elverdiği ölçüde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. İlçe merkezimizde esnafımızı ve vatandaşlarımızı sürekli ziyaret ediyoruz. Fırsat buldukça mahallelerimize çıkıyoruz. Vatandaşlarımızın hal ve hatırını soruyoruz. Yaşlılarımıza ve hastalarımıza moral vermeye çalışıyoruz. Üyelerimizi dinliyoruz. Son ziyaretimizde İl Başkanımız Meryem hanım ve ilçe koordinatörümüz Hayriye hanım da bizlere eşlik ettiler. Ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımız son derece mutlu oldular. İl başkanıma, ilçe korodinatörüme ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasi
Siyasi - 12 ay Önce

Akp ye ilk secimde güle güle

Ahmet akay
Ahmet akay - 9 ay Önce

Sayin baskanim sizinle cik acil gorusmem gerek 05362699269

Ahmet akay
Ahmet akay - 9 ay Önce

Sayin baskanim sizinle cik acil gorusmem gerek 05362699269

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21