Aile Birliği Başkanlarına teşekkür kahvaltısı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programında İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu Okul Aile Birliği Başkanlarıyla bir araya geldi.

Aile Birliği Başkanlarına teşekkür kahvaltısı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullardaki Okul Aile Birliği Başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda salonundaki kahvaltıya; Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürleri Numan Turan, Süleyman Bedir ve Aile Birliği Başkanları katıldı.

 

Kahvaltı sonrası bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu, “Bu kahvaltımıza icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Son yıllarda Of’umuz eğitimde; akademik, sosyal, kültürel, sportif anlamda önemli başarılar elde etti. Bunda siz değerli başkanlarımızın payı büyüktür. Çünkü eğitim okul, öğrenci aileden oluşan üçlü sacayaktan oluşur. Sizler de bu üç sacayağından birisiniz. Of’ta elde ettiğimiz başarılarda sizlerin çalışmaları inkâr edilemez. Onun için hem sizlere teşekkür etmek hem de yılın bir değerlendirmesini yapmak istedik. Gerek okulların fiziksel anlamda eksiklerinin giderilmesinde, gerekse okul ile aileler arasında bağın kurulmasında emeğiniz çok büyüktür. Hem yaptığınız hizmetler nedeniyle hem de kahvaltımıza katılmanız nedeniyle sizlere ve Belediye Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik devam ettikçe başarılarımız artarak devam edeceğine inanıyor, hepinize saygılar sunuyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Of Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu da yaptığı konuşmada, “Son yıllarda Of’ta eğitim adına güzel işler yapıldığına ve önemli

başarılar sağlandığına hepimiz şahidiz. Burada Aile Birliği Başkanlarının yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Hele kadın başkanlarımızın olması bu işin daha yukarılara taşınacağına dair inancımızı daha da artırıyor. Bir işe kadın eli değdi mi orada başarı kaçınılmazdır. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyor, hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

 

Toplantı eğitim üzerine yapılan sohbetle devam etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21