Açık Lise’den mezun olan Ömer Faruk Tıp Fakültesi kazandı

Açık Lise öğrencisi Ömer Faruk Altun, girmiş olduğu Yüksek Öğretim Kurumlar Sınavında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı.

Açık Lise’den mezun olan Ömer Faruk Tıp Fakültesi kazandı

Of Halk Eğitimi Merkezi Açık Lise öğrencisi Ömer Faruk Altun, Yüksek Öğretim Kurumlar Sınavıyla Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı.

Cumapazarı İlkokulu Sınıf Öğretmenlerinden Mehmet Altun’un oğlu olan Ömer Faruk Altun’un başarısını öğrenen Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Of’a gelerek baba Altun ve Ömer Faruk’u başarıları nedeniyle kutladı.

Ömer Faruk Altun ve babası Mehmet Aktun ile bir süre sohbet eden Müdür Aktaş; “Öğrencimizi ve onu yetiştiren ailesini bu büyük başarı nedeniyle tebrik ederim. Of Halk Eğitimi Merkezi Müdürülüğü idarecilerini de öğrencimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kutluyorum. Öğrencimiz alacağı eğitimle kendisi, ailesi ve ülkesi için güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Allah zihin açıklığı versin”dedi.

Ziyarete Müdür Aktaş’ın yanı sıra Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Gülsüm Memişkaptanoğlu ve Erkan Albayrak, Of Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muhammet Şevket Şahin ve Of Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Vahdettin Özdağcı katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21