Açık Lise sınavları yapılacak mı?

2 ve 3 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak olan Açık Orta ve Açık Lise sınavları kar yağışı nedeniyle ertelenecek mi?

Açık Lise sınavları yapılacak mı?
banner71

Açık Orta ve Açık Lise öğrencilerinin merakla beklediği soru yanıtını buldu. 2 Ocak Cumartesi ve 3 Ocak Pazar günleri yapılacak olan Açık Orta ve Açık Lise sınavları ertelenmeyecek.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of Havadis’e yaptığı açıklamada 2 ve 3 Ocak tarihlerinde yapılacak olan sınavların Ülke genelinde ve merkezi sistemle yapılan bir sınav olduğunu ifade ederek sınavların ancak bakanlık tarafından ertelenebileceğini belirtti.

 

Of’ta 28 Şubat İlkokulu, Ulusoy Lisesi, ŞÖ Ali Bulut İlkokulu, İsmail Yıldırım İlkokulu ve Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu olmak üzere 5 okulda toplam 120 salonda yaklaşık 250 öğretmenin ve idarecinin görev yapacağı sınavların sabahki oturumları 09.30’da, öğleden sonraki oturumları ise 14.00’te başlayacak.

 

Öğrencilerin sınavlara ulaşımları nedeniyle Of Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri yol temizleme çalışmalarını mahallelerde sürdürdü.

 

Of’ta 21 Kur’an Kursu’nda öğrenim gören çok sayıda öğrencinin sınava girecek olması nedeniyle kar temizleme çalışmaları gün boyu devam etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir memur
Misafir memur - 5 yıl Önce

Van,muş,bitlis,hakkari de ertelendi.erteleyen bakanlık mı yoksa il sınav komisyonu mu?
Etliye sütlüye karışmayım aman benim başım ağrımasın diyen idareciler yanlış bilgi vermesin lütfen!

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21