Abdullah Sakal son yolculuğuna uğurlandı

Of esnaflarından Diriliş Otomotiv Sahiplerinden Abdullah Sakal Of Çarşıbaşı Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Abdullah Sakal son yolculuğuna uğurlandı

Of esnaflarından Hacıbaba Hilal Kuyumculuk, Hacıbaba Yapı İnşaat ve Hacıbaba Diriliş Otomotiv sahiplerinden Abdullah Sakal, Of Çarşıbaşı Camii önünde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Temel Sakal’ın oğlu, Hamit ve Tuncay Sakal’ın yeğeni, Mahmut Sakal’ın abisi olan Abdullah Sakal, önceki gün Sürmene’de yaşanan üzücü bir olay sonucunda hayatını kaybetmişti.

Sakal ailesini ve Of’u yasa boğan olayın ardından evli ve bir çocuk sahibi Abdullah Sakal, Çarşıbaşı Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Cumhuriyet Mahallesi’ndeki aile mezarlığına defnedildi.

Abdurrahman Akçay hocanın duasını yaptığı ve Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu hocanın kıldırdığı cenaze namazına Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Of esnafı, Sakal ve Ulu ailesinin yakınları, akrabaları ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21