Abdullah Gül Kemalettin Göktaş için Of’a geldi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, annesi vefat eden AK Parti Eski Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş’a taziye ziyareti için Of’a geldi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, anneleri vefat eden AK Parti Eski Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş ile Ak Parti Of İlçe Kurucu Başkanı Fazlı Çapoğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

 

Kemalettin Göktaş ile dostluğu bilinen gül, hava muhalefeti nedeniyle kısa bir süre önce hayatını kaybeden anne Fatma Göktaş’ın cenaze törenine katılamamıştı.

 

Kemalettin Göktaş’a ve Göktaş ailesine taziye ziyareti için Of’a gelen Gül, Trabzon Havalimanı'nda Eski Bakan Faruk Özak, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

 

ABDULLAH GÜL SERİNCE’DE

Trabzon Havalimanı'nda bir süre dinlendikten sonra Of’a gelen Gül, Göktaş ailesinin Serince Mahallesi’ndeki evlerine gitti.

 

Burada Kemalettin Göktaş, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Gül, Kemalettin Göktaş’a ve kardeşlerine başsağlığı diledi.

 

Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette Göktaş ailesi ve yakınları ile yaklaşık 2 saat sohbet eden Gül, daha sonra gün içerisinde annesi Havva Çapoğlu’nu toprağa veren AK Parti Of İlçe Kurucu Başkanı Fazlı Çapoğlu’na da taziye ziyaretinde bulunmak üzere Yanıktaş Mahallesi’ne gitti.

 

FAZLI ÇAPOĞLU’NA DA TAZİYEDE BULUNDU

Fazlı Çapoğlu ve Çapoğlu ailesi tarafından karşılanan Gül, Çapoğlu ailesi ile de bir süre sohbet etti.

 

Gül'e ziyaretlerinde; Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Okçin Akşit, İl Emniyet Müdürü Hakan Arıkan, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu da eşlik etti.

 

BİZİM DE ANNEMİZ SAYILIR

Gül, Of Havadis’e yaptığı özel açıklamada Kemalettin Göktaş ile eski arkadaş olduklarını ifade eden Gül, Kemalettin beyin annesi bizim de annemiz sayılır. Hava muhalefeti nedeniyle cenaze törenine katılamadık. Dolayısıyla başsağlığı için geldik. Kemalettin beye ve kardeşlerine başsağlığı dileklerimizi ilettik. Tüm aileye ve akrabalarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Gül’e ziyaretleri esnasında Of ve Mahalle sakinlerinin ilgisi yüksek olurken vatandaşlar kendisiyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21