Abdülkadir yeniden sahnede

İstanbul’da düzenlenen 26.Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası’nda Of Belediyesi Karate Takımından Abdülkadir Kara şampiyon oldu.

Abdülkadir yeniden sahnede

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Karate Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen 26.Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası’nda Of Belediyesi Karate Takımından Abdülkadir Kara şampiyon olurken Eyüp Hami Bayram ise ikinci oldu.

 

Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada başarılı bir performans sergileyen Abdülkadir Kara, Genç Erkekler 61 Kg’da şampiyon oldu.

 

Turnuvaya katılan diğer sporcu Eyüp Hami Bayram da grup maçlarında büyük bir başarı gösterdi. Grubunun en iyisi olarak röpösaj maçlarına çıkan Bayram, ilk maçını da kazandı ancak ikinci maçında elenerek 2.oldu.

 

Abdulkadir Kara’nın uzun süre sessizlikten sonra İstanbul’daki Dünya Shotokan Karate Şampiyonasında da hakem kararıyla 2. ci olduğunu belirten Karate Takımı Antrenörü Salih Doğan, “Sporcularımı tebrik ediyorum. Kasım ayında yapılacak olan Dünya şampiyonası seçmesinde iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz. İnşallah bunu da başaracağız” diye konuştu.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21