A-101’in 1050.şubesi Of'ta hizmete açıldı

Yeni Mağazacılık A.Ş. tarafından A-101 adıyla açılan marketler zincirinin 1050.şubesi Of’ta açıldı.

A-101’in 1050.şubesi Of'ta hizmete açıldı
banner71
HABERİN GALERİSİ
A-101 Of'ta açıldı

A-101 Of'ta açıldı

1050. mağazasını Of’ta açan A-101 mağazaları, Karadeniz de 71 şubeye ulaştı.
 
%100 yerli sermaye ile kurulan ve üç yıl gibi kısa bir sürede 1001. mağazaya ulaşan ve dünyada kendi sektöründe rekor kıran A-101 Mağazalarının ortaklarından olan İrfan Hacıosmanoğlu, Karadeniz bölgesinde ve tüm Türkiye’de büyümeye aynı hızla devam edeceklerini belirtti.
 
Yeni Mağazacılık A.Ş. Genel Müdürü Selim Keçe ise yaptığı açıklamada bölgede uygun lojistik tesislerinin kurulmaya devam ettiğini bu tesisleşmeden sonra şubelerin artışının hız kazanacağını söyledi. Şimdilik bölgenin son noktasının Of ta olduğunu belirten Keçe, kısa sürede Sarp sınıra kadar hizmet vereceklerini belirtti.
 
Yeni Mağazacılık AŞ’nin en büyük iki ortağından Turgut Aydın’ın Maçkalı ve İrfan Hacıosmanoğlu’nun ise Hayratlı olması mağazaların Karadeniz Bölgesine açılmasında önemli bir rol oynuyor.
 
Of Şubesinin açılışını yapan Of Belediye Başkanı Murat Saral açılış sonrası İrfan Hacıosmanoğlu ve beraberindeki diğer misafirleri belediyede makamında ağırladı. Yeni yatırımlara, kaliteli ve ucuz ürün sunan, bölgeye katkı sağlayacak yatırımlara ihtiyaçları olduğunu belirten Başkan Saral, “Of’a yatırım yapana kapımız sonuna kadar açık. Her türlü desteğe hazırız. Kaliteli markalar şehrimize geldikçe şehrimizin kalitesi de artacaktır. Şehrimize yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
Mağazada en az  % 10 yöresel ürünlerin bulunacağı sözünü alan Saral, sadece istihdam değil ekonomik olarak da destek gerektiğini ve bunun Of esnafı için önemli olduğunu söyledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ö.f.ç
ö.f.ç - 10 yıl Önce

doğrudur.harcama yönünde.

ferhat karaca
ferhat karaca - 10 yıl Önce

siz bu haberi kim yolladi siz acilista yoktunuz

Editörün notu:
Of Havadis, Of'taki her etkinlikte vardır. Siz yoktunuz derken Of Havadis bir kişi değildir. Bir ekibi vardır. Bu açılşıta da muhabiri ile yer alarak haberini yapmıştır. Saygılar.

Mehmet SARAL
Mehmet SARAL - 10 yıl Önce

Arkadaşım nedir sıkıntın açılışta yoktunuz size bu haberi kim yolladı.Bu nasıl bir soru cevaptır.Of Havadis Açılıştaydı Şefik Üstündağ sanırım muhabir arkadaşın ismi tanıyormusun kendisini.

Nedir bu rahatsızlık Aileleri ve geçmişleri temiz Karadenizin iki evladı Maçkalı Turgut Aydın ve Hayratlı İrfan Hacıosmanoğlu'nun 2009 yılında satın aldığı %75 Trabzonlulara ait Ulusal bir market zinciri bundan gurur duyacağınıza hemen saldırı oklarınızı çıkarıyorsunuz.Bakkaldan alışveriş yaparken harcama yokmu yada başka bir marketten.Size zorla ürün satan firmalarmı var.O zaman sizler yaratın Of için İstihdam sizleride alkışlayalım.Öyle internet köşelerin'de atıp kesmek sahte isimler kullanmak kolay.Çık adam gibi ortaya deki benim rahatsızlığım bu kardeşim.

ibrahim DANIŞMAZ
ibrahim DANIŞMAZ - 10 yıl Önce

Üniversite yıllarımda İrafan HACIOSMANOĞLU'nu tanırım. Yemeğini yemek nasip olmuştur. Onun kadar alçak gönüllü, müevazi ve insana değer veren bir insan pek fazla görmedim herhalde. Bugünleri ona nasip eden ALLAH'a (c.c.) şükürler olsun. Nereden nereye getirdi onu... Heygidi günler... İrfan abi herşey için sana v arkadaşlarına teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21