65 yaş üstü vatandaşlara kolonya ve maske

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gönderilen kolonya ve maskeler Vefa Sosyal Destek Ekipleri tarafından 65 yaş üzeri vatandaşlara evlerinde teslim ediliyor.

65 yaş üstü vatandaşlara kolonya ve maske

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 65 yaş üzerindeki vatandaşlara kolonya ve maske hediyeleri tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Of’ta da sahiplerine ulaştırılıyor.

Trabzon Valiliğine gönderilen kolonya ve maskeler ilçelere gönderilerek Vefa Sosyal Destek Ekipleri tarafından hak sahiplerine teslim ediliyor.

Of’ta ikamet eden 65 yaş üzerindeki yaklaşık 6 bin 500 vatandaş için de Of Kaymakamlığı’na 6 bin 500 adet kolonya ve maske gönderildi.

Of Merkez başta olmak üzere mahallelerde ikamet eden vatandaşlara adreslerine teslim edilmek üzere gönderilen hediye paketleri Vefa Sosyal Destek Ekipleri tarafından mahalle mahalle dolaşılarak 65 yaş üzerindeki vatandaşlara teslim ediliyor.

Bir adet kolonya, 5 adet maske ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubundan oluşan hediye paketlerini teslim alan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Vefa Sosyal Destek ekiplerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 10:36

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21