34 yıl sonra Of’ta buluşup hasret giderdiler

Of İmam Hatip Lisesi 1985-1986 dönemi mezunlarından bir grup, 34 yıl aradan sonra Of İmam Hatip Lisesi’nde bir araya gelerek eski günleri yad ettiler.

34 yıl sonra Of’ta buluşup hasret giderdiler

Of İmam Hatip Lisesi 1985-1986 mezunlarından bir grup Of’ta bir araya gelerek eski günleri yad etti.

34 yıl aradan sonra Of İmam Hatip Lisesi öğretmenler odasında buluşan 1985/86 mezunlarına Okul Müdürü Sedat Gül çay ve börek ikram etti.

  1. bir süre sohbet edildikten sonra okul yıllarında da okuduğu ilahi ve kasideleriyle arkadaşları arasında ün yapmış şimdilerde Samsun’da Din Görevlisi olarak görev yapan Feyyaz Macit, mini bir konser sunumu yaptı. Konserde Türk Tasavvuf ve Türk Sanat Müziğinden örnekler sundu.

Organizasyonu tertip eden Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Otuz dört yıl sonra çok değerli arkadaşlarımızın bir kısmıyla buluştuk. Hasret giderdik. Bu bir başlangıç inşallah bundan sonra daha geniş katılımlı buluşmaları organize etmeye çalışacağız. Bizi kırmayıp davetimize icabet eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, gelecekteki güzel buluşmalarda birlikte olmayı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Dönem mezunlarından Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu da yaptığı açıklamada; “Yoğun iş arasında böyle bir buluşmaya yok diyemedik. Çok özlemişiz. Aradan çok uzun yıllar geçti. Uzun aradan sonra okul arkadaşlarımızla buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah razı olsun. İnşallah katılımın daha fazla olduğu bir programda buluşmak dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Buluşmaya Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, Din Görevlisi Feyyaz Macit, 28 Şubat İlkokulu Müdürü Abdullah Hacıömeroğlu, Hasan Cansız Kom ÇPL Müdürü Aziz Özkan, Hayrat Çaykur Çay Fabrikası Personel Müdürü Saffet Altunkaynak, Din Görevlisi Vehbi Hacıömeroğlu ve Of Anadolu İHL Müdürü Sedat Gül katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21