28 Şubat İlkokulu öğrencilerinden Başhekim Uysal’a ziyaret

28 Şubat İlkokulu öğrencileri, Okul Müdür Yardımcısı Sezgin İshak eşliğinde COVİD-19 Pandemisindeki özverili çalışmaları nedeni ile Of Devlet Hastanesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

28 Şubat İlkokulu öğrencilerinden Başhekim Uysal’a ziyaret

Of’un İrfanlı Mahallesi’nde eğitim veren 28 Şubat İlkokulu öğrencileri, Okul Müdür Yardımcısı Sezgin İshak eşliğinde COVİD-19 Pandemisindeki özverili çalışmaları nedeni ile Of Devlet Hastanesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tüm personel adına Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal’ı makamında ziyaret eden öğrenciler, teşekkür ve duygularını içeren mektuplarını kendisine takdim ettiler. Ziyarete Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Burdurlu da eşlik etti.

“Bu pandemi döneminde sabırlı, anlayışlı ve fedakar olduğunuz için teşekkür ederim”

“İnsanlar birbirinden kaçarken siz kendinizi ve ailenizi hiçe sayarak görevinizi yapmaya devam ettiniz; kat kat maskeler takıp nefessiz kaldığınız günleri her zaman hatırlayacağız”

“Umarım pandemi dönemi sona erecek ve sağlıklı bir hayat sürmeye devam edeceğiz”

“Allah eksikliğinizi göstermesin. Bizlere hakkınızı helal edin” şeklindeki mektupların kendilerini duygulandırdığını belirten Başhekim Uysal; “Bu anlamlı ve güzel ziyareti düşünen, planlayan Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve 28 Şubat İlkokulu Müdürlüğümüze ve ziyareti gerçekleştiren öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” ,ifadelerini kullandı.

Ziyarette öğrenciler Başhekim Uysal’a Covid-19 pandemisi ve genel sağlıkla ilgili sorular sorarak karşılıklı sohbet ettiler.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 3 ay Önce

Anlamlı ziyaret yapan,öğrencilere ve idareci arkadaşa teşekkür ederim.İnşAllah yeni hastanede daha büyük hizmetler sunacaklardır.Tüm hastane ekipine teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21