24 Kasım turnuvasının başlama vuruşu Kaymakam Fırat’tan

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü için düzenlenen futbol turnuvası Kaymakam Eyüp Fırat’ın başlama vuruşunu yaptığı açılış maçı ile başladı.

24 Kasım turnuvasının başlama vuruşu Kaymakam Fırat’tan
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel olarak düzenlenen Futbol Turnuvası, açılış maçıyla başladı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumların katıldığı turnuvanın açılış maçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Serince-Uğurlu Karması arasında oynandı.

 

Açılış maçı öncesi düzenlenen törende konuşan Kaymakam Fırat, güzel organizasyon nedeniyle Müdürü Kabahasanoğlu ve kurum çalışanlarına teşekkür etti.

 

Açılış maçı, Kaymakam Fırat’ın başlama vuruşunu yapmasıyla başlarken karşılaşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 7-6 kazandı.

 

Günün ikinci maçında Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu ile Taşhan Fen Spor takımları karşı karşıya gelirken karşılaşmayı Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 8-4 kazandı.

 

10 takımın katıldığı turnuva iki grupta lig usulü oynanacak ve turnuvanın Final maçı 24 Kasım 2017 tarihinde Öğretmenler Günü’nde oynanacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21