23 Nisan doğumlu öğrencilere doğum günü sürprizi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte 23 Nisan doğumlu öğrencilere doğum günü sürprizi yapıldı.

23 Nisan doğumlu öğrencilere doğum günü sürprizi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları her ne kadar meydanlarda coşkuyla kutlanmasa da evlerde çeşitli etkinliklerle öğrenciler bayram coşkusunu yaşadı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliklerde öğrenciler evlerde tıpkı okuldaymış gibi evlerini bayraklarla süsleyip şiir, şarkı, marş ve çeşitli oyunlar oynayarak kutladı.

Milli Eğitim Bakanlığı başlatmış olduğu uygulamayla 23 Nisan’da Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış gününde doğan öğrencilere doğum günü sürprizi yapıldı. 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, 23 Nisan doğumlu öğrencilerin evine giderek öğrencilere yaş pastalı doğum günü sürprizi yaptı.

Şehit Öğretmen Ali Bulut Okulu 3/B sınıfı öğrencisi Ece Naz Demir ve 1/E sınıfı öğrencisi Abdullah Çelenkoğlu’nun evlerini Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu ile birlikte ziyaret eden Müdür Kabahasanoğlu, öğrencilere sürpriz kutlama yaptı.

Sürpriz nedeniyle mutlu olan öğrencilere Müdürler Kabahasanoğlu ve Osmanoğlu’na teşekkür ettiler.

Hazırladıkları pastaların mumlarını yakıp öğrencilerin kapılarını çalarak öğrencilere sürpriz yapan Müdür Kabahasanoğlu; “Ülkemiz ve dünya zor günlerden geçiyor. Covid 19 salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını alanlarda kutlayamıyoruz. Ancak öğretmenlerimiz, çocuklarla hazırlanmışlar her çocuk evlerinde bayram coşkusunu yaşıyor. Hem Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. yılını hem de Çocuk Bayramınızı tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın özel 23 Nisan gününde doğmaları da ayrı bir güzellik. Bizde bu mutlu günlerinde onları bir nebze olsun sevindirmek istedik. Tüm bugün doğan yavrularımızın doğum günü kutlu olsun. İnşallah seneye yine alanlarda olur bayramı coşkuyla kutlarız” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21