2019-2020’nin ilk müdürler toplantısı yapıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk müdürler toplantısı Okul ve Kurum Müdürleri ile Şube Müdürlerinin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun başkanlığında yapıldı.

2019-2020’nin ilk müdürler toplantısı yapıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk müdürler toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun başkanlığında Şube Müdürleri Süleyman Bedir, Numan Turan okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

 

Yeni eğitim- öğretim yılının planlamasını yapıldığı toplantıda birçok konu görüşüldü.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Değerli müdürlerim hepiniz toplantımıza hoş geldiniz. Yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlıyoruz. Her zaman olduğu gibi ilçemizdeki bu yıl da öğrencilerimizi vatana, millete topluma faydalı bireyler yetiştirme çabasını sarf edeceğiz. Malumunuz eğitim anlık bir mesele değildir aksine eğitim bir süreçtir. Bu süreci iyi yönetenler başarılı olacaklardır. Öğrenciye bugün yapmış olduğunuz duyuşsal, bilişsel, psikolojik bir dokunuş yıllar sonra meyvesini verecektir. Aileyi mutlaka eğitimin içine katmalıyız. Çünkü anne ve baba olarak verilerimiz de her şeyden önce birer eğitimcidirler. Beraber altıncı yılımıza başladık. Her alanda olduğu gibi eğitimde de bir önceki yılın daha iyisini başarma ve çabasında olmalıyız. Israrla tekrar ettiğimiz gibi yine eğitimin en önemli etkeni, asıl öğesi öğretmenlerdir diyoruz. İlçemizin ve ülkemizin eğitim başarısını artırmak için öğretmenlerimizin motivasyon ve gayretini artırmak için daha çok uğraşmalıyız. Hayatta her şey istediğimiz gibi iyi gitmeyebilir bazen olumsuzluklar da yaşayabiliriz önemli olan bu zor günleri bir ve beraberlik içinde hareket edip aşmaktır. Rabbimden bu yıl da kazasız belasız, sağlıklı ve mutlu bir eğitim yılı geçirmeyi temenni ediyorum.” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21