19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. Yılı, Of’ta düzenlenen çelenk sunma töreni ile kutlandı.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Of’ta düzenlenen çelenk sunma töreni ile kutlandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının yıl dönümünde kutlanmakta olan Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın bu yıl 102. Yıl dönümü kutlandı.

Koronavirüs salgını nedeniyle kutlama törenlerinin yapılamadığı yıl dönümde, Of Hükümet Konağı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.

Törene Of Belediye Başkanı salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Daire Amirleri ve ilgililer katıldı.

Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel’in anıta çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı2nın okunmasıyla tören sona erdi.

Başkan Sarıalioğlu yaptığı açıklamada; "Büyük anlamlar taşıyan 19 Mayıs, Cumhuriyetin, gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. İstiklal ve mücadelemizin ateşinin yakıldığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın 102. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen çelenk sunma törenine katıldık. Geleceğimiz ve umudumuz olan tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21