15 Temmuz’daki Milli Birlik ve Kardeşlik ruhuna darbedir

MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Atatürk Büstlerine yapılan saldırıyı 15 Temmuz’da yaşanan Milli Birlik ve Kardeşlik ruhuna darbe olarak gördüklerini ifade etti.

15 Temmuz’daki Milli Birlik ve Kardeşlik ruhuna darbedir
banner71

Of’ta okul bahçelerinde bulunan Atatürk Büstlerine karşı yapılan çirkin saldırıyı kınayan MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, saldırıyı 15 Temmuz’da yaşanan Milli Birlik ve Kardeşlik ruhuna darbe olarak gördüklerini ifade etti.

 

Başkan Ayaz’ın açıklaması şöyle;

Cumhuriyetin kuruluşunun 93. Yıldönümü kutlamalarının yapılacağı günün gecesinde Ülkemizin kurucu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün büstüne yapılan saldırıyı esefle kınıyor, bunu yapan zihniyetin 15 Temmuz gecesinde tekrar yükselen "Milli Birlik ve Kardeşlik" ruhuna bir darbe girişimi olarak kabul ediyoruz. Bu olayı yapan zihniyetin de 15 Temmuz gecesi darbe girişimi yapanlarla aynı koşu parkurunda koştuklarını unutmasınlar. Bu olayla halk arasında kışkırtma çıkartarak kaos ortamı oluşturmaktır. Oflular bu oyunlara gelmeyecek kadar zeki, buna benzer olaylarla kirlenmeyecek kadar da temizdirler. Oflular hiçbir zaman devletini zaafa uğratacak bir olayın içinde olmamışlar ve olmayacaklardır. Kamuoyuna duyurulur.

 

Hüseyin Ayaz

MHP Of İlçe Başkanı 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21