14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı, Of Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen etkinlikle kutlanırken Kaymakam Çiçek ve siyasiler de hastaneyi ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladılar.

14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı, COVİD-19 tedbirleri kapsamında Of Devlet Hastanesi’nde düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Mesleğimizden gurur duyuyoruz

Törende konuşan Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal; “Hekimlik mesleğini seçen bizler insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı ve derdine derman olabilmek için var gücümüzle çalışmayı ilke edinmiş bir mesleğin mensuplarıyız. Böyle bir mesleğin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Ailesini ihmal etse bile hastasını ihmal etmeyen, sevgiyle yüreği ile emeği ile çalışan başta hastanemiz hekimleri olmak üzere tüm hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

14 Mart’ın tarihi hikayesini de anlatan Başhekim Uysal; “Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının özlük haklarının iyileştirildiği, refah seviyesinin yükseldiği ve sağlıkta şiddetin sıfır olduğu nice 14 Martlara hep beraber sağlıkla ve mutlulukla ulaşmamızı dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.
 


Kaymakam Çiçek’ten kutlama

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kaymakam Refiki Alican Uludağ ile birlikte Of Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarına ve hekimlere çikolata ikram ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.

AK Parti ve Saadet’ten ziyaret

AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve AK Parti İlçe Yöneticileri ile Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve İlçe Yöneticileri de Başhekim Uysal’ı makamında ziyaret ederek Tüm Sağlık ekibi ve Hekimlerin “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutlayıp çiçek ve çikolata ikramında bulundular.

Başkan Sarıalioğlu çiçek gönderdi

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk de Başhekim Uysal’a gönderdikleri çiçeklerle sağlık çalışanlarının ve hekimlerin Tıp Bayramını kutladılar.

Of’ta çalışmaktan ve bu özel günde gösterilen ilgiden çok mutlu olduklarını belirten Başhekim Uysal; “Bu anlamlı günde ziyaretimize gelen, çiçekleriyle ve mesajlarıyla bizleri yalnız bırakmayan, günümüzü kutlayan herkese çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 21:46

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21