100 yaş üzeri ve şehit annelerine Anneler Günü ziyareti

Kaymakam Fırat, Başkan Sarıalioğlu ve Daire Amirleri 100 yaş üzerinde olan anneler ile Şehit Annelerini evlerinde ziyaret ederek Bakan Soylu ve Vali Ustaoğlu’nun hediyelerini takdim ettiler.

100 yaş üzeri ve şehit annelerine Anneler Günü ziyareti

10 Mayıs Anneler günü nedeniyle Of Kaymakam Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Daire Amirleri, Of’ta yaşayan 100 yaş üzerindeki anneler ile Şehit Annelerini evlerinde ziyaret ettiler.

İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu tarafından 100 yaş ve üzerindeki annelere iletilmek üzere gönderilen hediye eşarplar ile Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından Şehit annelerine hediye edilmek üzere gönderilen hediyeler; Kaymakam Fırat, Başkan Sarıalioğlu ve Daire Amirleri tarafından kendilerine hediye ettiler.

Koronavirüs önlemleri kapsamında kalabalık oluşmaması için ziyaretler ayrı ayrı ekipler halinde gerçekleştirildi.

Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu Dumlusu Mahallesinde ikamet eden 101 yaşındaki Fatma Öztürk’ü evinde ziyaret ederek İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun selamlarını ileterek, hediyesini takdim ettiler ve anneler gününü kutladılar.

Şehit Hüsnü Uyan’ın kabrini de ziyaret eden Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu, şehidin annesi Saare Uyan’ın anneler gününü kutlayarak Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun selamlarını ve hediyelerini takdim ettiler.

Of Jandarma Komutanı Tanju Tanrıverdi, Of Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar ve Vefa Sosyal Destek Grubu görevlileri de farklı mahallelerde ikamet eden 100 yaş üzerindeki anneler ile şehit annelerini evlerinde ziyaret ederek Bakan Soylu ve Vali Ustaoğlu’nun selam ve hediyelerini takdim ettiler.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 01:37

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21