Trabzonlu STK Başkanları kahvaltıda buluştu

Trabzonlu başkanlar Bahçelievler Birleşik Makililer Derneğinde bir araya gelerek hem Trabzon Dernekler Federasyonu’nu hem de Trabzonspor'un kötü gidişatını konuştu.

Trabzonlu STK Başkanları kahvaltıda buluştu
Bahçelievler Birleşik Makililer Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda bir raya gelen Trabzonlu STK Başkanları hem Trabzon Dernekler Federasyonu’nu hem de Trabzonspor'un kötü gidişatını konuştu.

 

Kahvaltılı toplantıya Basın İlan Kurumu ve Gençlik ve Spor Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay da katıldı.

 

Birleşik Makililer Derneği Başkanı İdris Türk programa iştirak eden başkan ve yöneticilerle tek tek ilgilenirken yaptığı teşekkür konuşmasında; “Biz Trabzonlular olarak bulunduğumuz ortamda kendimizi en iyi şekilde ifade eden  bireyleriz. Bizlerin de iyi yönetilmesini istiyoruz bu anlamda İstanbul’da uzun yıllardan beri faaliyet gösteren çatı derneğimiz olan ve benim de geçmişte onurla ve gururla görev yaptığım (TDF) Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimin son yıllarda hem Trabzon hem de Trabzonspor'umuz adına yetersiz kaldıkları hepimiz tarafından gözlenmektedir. Mayıs ayında gerçekleşecek olağan kongre öncesi hemşerilerimize nasıl daha iyi bir imkan sunabilir veya kazandırabiliriz bunların çalışmalarını buradan başlatıyoruz 'dedi.

 

Gündemle alakalı TDF de sorgulama süreci olan daha önce derneklerin üyelik formlarını alıp onaylamayan TDF yönetimine sert tepki gösteren dernek başkanları mevcut yönetime sitemde bulundular.

 

Toplantıya katılan Mehmet Atalay ise yaptığı açıklamada; “Biz Trabzonlular hep tepede olmak isteriz. Yapımız gereği bugün buraya toplanmamızın asıl nedenlerinden biri  bizleri temsil noktasında yetersizlikten bahsediliyor. Bunları istişare ederek bir kaç toplantı ile çözeceğiz inşallah. İşin başına ehli kişiler getirilirse sıkıntıların aşılacağını düşünüyorum. Burada konumuz Trabzon’umuzun kalite çıtasını nasıl daha yukarıya çıkarabiliriz. Buna bakarak hareket etmemiz lazım. Kişilere takılarak değil. Bu anlamda önümüzdeki süreci iyi değerlendireceğiz inşallah” ifadelerin kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21