Trabzonlu Gençlerden Dervişoğlu’na gümüş plaket

Güngören Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları tarafından Of Havadis’in İstanbul Temsilcisi Gazeteci Sadullah Dervişoğlu’na gümüş plaket hediye edildi.

Trabzonlu Gençlerden Dervişoğlu’na gümüş plaket

Merkezi İstanbul’da bulunan Güngören Trabzonlular Derneği, kurulduğu 2016 yılından bu güne derneğin düzenlediği etkinliklere verdiği destek ve yaptığı haberler nedeniyle gazeteci Sadullah Dervişoğlu’na gümüş plaket takdim etti.

Of Havadis Gazetesi’nin İstanbul Temsilciliği görevini de yürüten Dervişoğlu, belgesini dernekte gençlik kolları tarafından düzenlenen törende aldı.

Gençlik Kolları Başkanı Fatih Osmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Ayyıldız’dan plaketini alan Dervişoğlu, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Sevgili gençler, yarınlar sizin. Bizler buraya kadar taşıdık. Artık buralarda olmak, bir arada yaşamak bir güç ve strateji nedenidir. Global dünyada kişiler değil kitleler konuşuyor. STK’ların gücü medyadan geçer. Günümüzde artık medya çok önemli bir faktör gerek sosyal medya gerekse yerel ve ulusal medya olmazsa olmazımız olacaktır. Sizleri bir arada görmek bizleri de mutlu etmektedir. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar diler teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 00:57

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21