Trabzon Dernekleri Projelerle Geliyor

İstanbul Güngören’de faaliyet gösteren Trabzon derneklerinin başkanları istişare toplantısında buluştu.

Trabzon Dernekleri Projelerle Geliyor

Her ay bir dernekte toplanan İstanbul Güngören’de faaliyet gösteren Trabzon’un il, ilçe ve mahalle derneklerinin başkanları, Güngören Trabzonlular Derneğinin organizasyonunda bir araya geldi.

Of Saraçlı Derneğinde gerçekleştirilen kahvaltılı programda yapılması planlanan projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya; Güngören Trabzonlular Dernek Başkanı İbrahim Yılmaz, Kenan Şimşek, Seyfettin Dilaver, Yılmaz Ayyıldız, Saraçlı Dernek Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu, Başkan Yardımcısı Ahmet Osmanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Karaismailoğlu, Fatih Osmanoğlu, Uğurlu Dernek Başkanı Yaşar İlhan, Karacalar Dernek Başkanı Ali Karaca, Kırantaş Dernek Başkanı Ali Kahveci, Kıyıboyu Dernek Başkanı Ali Köseoğlu, Hasan Kolenoğlu, Yunus Kolenoğlu, Ahmet Kolenoğlu, Cumapazarı Dernek Başkanı Yaşar Çakır ve Abdullah Koç, Arsin Dernek Başkanı Önder Zeki Keleş, Dağönü Dernek Başkanı Şevket Süleymanoğlu, İksenit Dernek Başkanı Ömer Okumuş, Sarmaşık Dernek Başkanı Mehmet Turan ve Fikret Turan katıldı.

Gündem maddeleri olan Hamsi Festivali ve Trabzon Dernekleri Federasyonu kongresine delege konusu görüşülerek üç gün içinde delege adaylarının isimleri içeriye verilmesi bilgi paylaşımı yapıldı.

Güngören Trabzonlular Dernek Başkanı İbrahim Yılmaz yaptığı konuşmada; “Arkadaşlar hepimiz insanız hata yapabiliriz. Fikirleriniz önemlidir eleştiriye açığız kolektif bir çalışmanın içerisindeyiz. Atacağımız adımlar bizlerin aldığı kararlar olacaktır. Herkes fikrini sunarsa zenginlik kazanırız ve çalışmalarımızı daha da zengin hale getiririz. Adım adım yürüyoruz ve hızlanmamız lazım. Hem derneklerimiz adına hem de Güngören'imiz adına bir şeyler yapmalıyız diyerek katılım sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21